Manchester United – Galatasaray: bonus 600 zł za dowolny zakład 1X2 – kurs 300.00 + 50 zł za SuperPrzewagę

Manchester United - Galatasaray bonus Superbet

We wtorek czekają nas pierwsze spotkania 2 kolejki fazy grupowej Champions League. W jednym z meczów naprzeciw siebie stanie Manchester United i Galatasaray. Faworytem są oczywiście gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem. A z okazji tej serii meczów Ligi Mistrzów, Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Więcej na jej temat znajdziesz poniżej.

Bonus Superbet 600 PLN

Kurs 300 za poprawny zakład na wynik 1X2 w meczu Manchester United – Galatasaray od Superbet!

Każdy inny wynik niż zwycięstwo Czerwonych Diabłów na Old Trafford będzie niespodzianką. Wydaje się, że gospodarze tego starcia – nawet pomimo gorszej formy w lidze – powinni rozprawić się z turecką ekipą. Ten mecz to także świetna okazja dla nowych typerów, którzy chcieliby założyć konto u bukmachera. Mianowicie wystarczy przejść przez rejestrację w Superbet z kodem promocyjnym i spełnić kilka wymogów bukmachera, a w zamian możesz liczyć nawet na 650 PLN bonusu. Przede wszystkim należy poprawnie obstawić zakład na wynik 1X2. Ale co jeszcze trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 50 PLN
  4. Postaw premierowy zakład SOLO na wybrany zakład 1X2 w meczu Manchester United – Galatasaray
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. W przypadku poprawnego typu otrzymasz bonus 600 PLN, a kiedy będzie miała miejsce SuperPrzewaga, to można liczyć na dodatkowe 50 PLN
  7. Więcej szczegółów na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie promocji
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze