Manchester United – FC Kopenhaga: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.10.2023

Marcus Rashford biegnący z piłką

Gdzie oglądać Manchester United – FC Kopenhaga? Kibice Manchesteru United z pewnością mają nadzieję, że domowa rywalizacja z Kopenhagą przyniesie Czerwonym Diabłom pierwsze punkty w tegorocznej edycji Champions League. Samo starcie zapowiada się bardzo interesująco, a jeśli nie wiecie, gdzie obejrzeć ten mecz na żywo, to sprawdźcie poniższy tekst, bo w nim znajdziecie stosowne informacje o transmisji i streamie online!

Manchester United – FC Kopenhaga na żywo w TV

Spotkanie Manchesteru United z Kopenhagą będzie oczywiście jednym z wielu wtorkowych meczów w Lidze Mistrzów, jednak śmiem twierdzić, że ta konkretna batalia wyróżnia się na tle pozostałych! Na pewno warto będzie ją więc obejrzeć na żywo i należy wiedzieć, że zaplanowana została ona na 24. października 2023 roku, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 21:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o najbardziej popularny sposób oglądania meczów, a więc transmisję w TV na żywo, rywalizacja Manchesteru United z Kopenhagą zostanie pokazana na kanale Polsat Sport Premium 1. 

Manchester United – FC Kopenhaga gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście dostęp do specjalnych sportowych kanałów Polsatu jest płatny i Ligi Mistrzów w Polsce nie obejrzymy za darmo nigdzie. Są to najlepsze klubowe rozgrywki świata i niestety za dostęp trzeba w tym przypadku zapłacić. Polecam jednak zapoznać się z ofertą wydawcy Canal+, u którego znajdziecie dosłownie wszystkie najciekawsze rozgrywki piłkarskie! Prócz Ligi Mistrzów, mamy bowiem wybrane mecze Premier League, Ekstralasy i wiele wiele więcej. Wszystko to można nabyć w zaledwie 1 pakiecie i w bardzo dobrej, jak na ofertę wydawcy cenie!

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto.
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego na 6 miesięcy.
  4. Znajdź mecz Manchester United – FC Kopenhaga i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Manchester United – FC Kopenhaga?

Finalnie okazuje się więc, że spotkanie Manchester United – Kopenhaga na żywo śledzić będzie można zarówno w telewizji, jak i w Internecie za sprawą streamu online. Niestety w każdym przypadku musimy liczyć się z kosztami za dostęp do odpowiedniego pakietu, jednak osobiście wybrałbym opcję w Canal+ ze względu na stosunek oferowanych meczów i transmisji do ceny. Na koniec polecam zapoznać się z transmisjami bukmacherów, bo tam znajdziecie interesujące wydarzenia sportowe na żywo i za darmo. Powodzenia i masy emocji przy wtorkowym spotkaniu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze