Manchester United – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.05.2023

Casemiro podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Manchester United – Chelsea? Jeżeli w czwartek brakuje ciekawych spotkań piłkarskich, to z pomocą zdecydowanie przychodzi nam Premier League, a dokładniej jej zaległe spotkanie z 32. kolejki. W dzisiejszy wieczór Manchester United na Old Trafford podejmie zespół Chelsea, a samo starcie powinno być pasjonującym widowiskiem dla kibiców. Gdzie i w jaki sposób zobaczyć je na żywo? Właśnie o tym powiemy w poniższym tekście.

Manchester United – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Manchester United jest o jeden kroczek od awansu do Ligi Mistrzów! By zapewnić sobie grę w tych rozgrywkach, Czerwone Diabły muszą jednak przynajmniej zremisować z Chelsea, która w tym sezonie de facto nie gra już o nic. Spotkanie to na pewno będzie więc bardzo ciekawe, tym bardziej, że odbędzie się na Old Trafford, gdzie Manchester United spisuje się znakomicie! Jego początek zaplanowany został na godzinę 21:00 polskiego czasu, jednak niestety nie będziemy mieli możliwości śledzenia tych zmagań w telewizji.

Manchester United – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Będzie można natomiast zobaczyć spotkanie Manchesteru United z Chelsea w internecie i to w pełni legalny i bezpieczny sposób! Platforma streamingowa Viaplay stale poszerza swoją ofertę, a od początku kampanii 2022/23 wszystkie mecze Premier League pokazywane są właśnie na jej antenie. Bataliom tym towarzyszy jakość obrazu HD, a także polski komentarz ekspertów od angielskiej piłki! Z pewnością warto skorzystać więc z pakietu Viaplay i cieszyć się emocjami ligi angielskiej w czwartkowy wieczór, jak i do końca obecnego sezonu! Jak zdobyć dostęp do transmisji internetowej meczu Manchester United – Chelsea?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Manchester United – Chelsea

Gdzie oglądać Manchester United – Chelsea?

W tym artykule warto wspomnieć także o innych transmisjach online, które to znajdziecie na naszej stronie! A wracając do rywalizacji Czerwonych Diabłów z Chelsea, transmisję z tego meczu będzie można zobaczyć także na smartfonie, czy tablecie. Jeżeli na takim urządzeniu posiadacie system operacyjny IOS lub Android, to bez problemu pobierzecie na nie aplikację mobilną Viaplay i po zalogowaniu się na konto zyskacie dostęp do wszystkich usług tego operatora. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze