Manchester United – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Anthony kiwający Lewisa Dunka

Gdzie oglądać Manchester United – Brighton? Zdecydowanie jednym z hitów 5. kolejki Premier League będzie starcie na Old Trafford, gdzie tamtejszy Manchester United postara się przełamać kiepską passę i ograć znakomite Brighton. Mecz ten zapowiada się do prawdy świetnie, a jeśli chcecie obejrzeć go na żywo, to poniżej znajdziecie wszelkie informacje odnośnie transmisji i streamów online.

Manchester United – Brighton, transmisja na żywo w TV

Manchester United na początku obecnego sezonu zdecydowanie nie błyszczy i daleko mu do optymalnej formy, oraz oczekiwanej pozycji w tabeli. Co innego Brighton, które gra piękną i ofensywną piłkę, a w ostatnim spotkaniu zmiotło Newcastle, wygrywając pewnie 3:1. W rywalizacji na Old Trafford na pewno nie zabraknie emocji, a sam mecz powinien być jednym z najciekawszych sobotnich starć. Rozpocznie się on 16. września o godzinie 16:00, jednak transmisji w TV niestety nie znajdziemy na żadnym kanale w Polsce.

Manchester United – Brighton: transmisja i stream online za darmo

A co z innymi opcjami transmisji, w tym ze streamami online? Taka transmisja internetowa będzie dostępna w Polsce i co więcej, będzie ona w pełni legalna i bezpieczna. Będziemy mogli ją zobaczyć na internetowej stronie operatora Viaplay! Posiada on bowiem prawa transmisyjne do absolutnie wszystkich spotkań angielskiej ekstraklasy w kampanii 2023/24 i jeżeli jesteście zadeklarowanymi fanami tych rozgrywek, to skorzystanie z poniższej opcji będzie dla Was możliwie najlepszym rozwiązaniem – wszystkie streamy online w Viaplay są pokazywane w jakości HD i puszczane z polskim komentarzem znakomitych ekspertów! Jak obejrzeć zawody na Old Trafford właśnie w taki sposób?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Manchester United – Brighton

Gdzie oglądać Manchester United – Brighton?

Jeżeli w sobotnie popołudnie nie będziecie mieli możliwości skorzystania z komputera, to Viaplay ma również swoją własną aplikacje mobilną, z poziomu której także będziecie mogli śledzić zmagania Manchesteru United z Brightonem! Wystarczy pobrać ową aplikację i zalogować się na konto, by zyskać pełnię możliwości oferowanych przez Viaplay. A hit 5. kolejki Premier League obstawicie wykorzystując zakłady bez ryzyka, do czego zachęcam. Powodzenia i mnóstwa emocji podczas oglądania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze