Gdzie oglądać spotkanie Manchesteru United z Brentford? Starcie tych ekip zostanie pokazane w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online, a więcej o tym piszemy niżej. Czerwone Diabły do tego spotkania podejdą jako mocni faworyci, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą zdobyć komplet punktów. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Manchester United – Brentford, gdzie oglądać

W poniedziałek w Premier League zostanie rozegrane jedno spotkanie w ramach 35 kolejki, w którym Manchester United podejmie u siebie Brentford. Gospodarze niewątpliwie są faworytami, co zresztą widać po kursach, ale zdecydowanie nie możemy powiedzieć, że będą mieli prostą przeprawę. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ Czerwone Diabły grają w kratkę w ostatnim czasie i daleko im do dobrej dyspozycji. Na pewno warto będzie sprawdzić bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi ekipami!

Manchester United – Brentford, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Manchesteru United z Brentford będzie do obejrzenia w Canal+ Sport i Canal+ Online. Jak nie masz dostępu do kanałów telewizyjnych, to możesz skorzystać z aplikacji na telefon od Canal+. Ta jest dostępna na urządzenia z systemem Smart TV, w które wyposażone jest większość nowych telewizorów.

Manchester United – Brentford, transmisja na żywo za darmo

Transmisja na żywo z meczu Manchesteru United z Brentford będzie dostępna w Canal+ Online. Razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na tę platformę, który pozwoli Ci na oglądanie meczów przez 30 dni za darmo. W jaki sposób możesz odebrać taki voucher? To jest akurat bardzo proste:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online
  6. Użyj go w Canal+ Online

Przy okazji zerknij na proponowane przez nas typy dnia i grając razem z nimi zwiększ emocje z oglądania.

Manchester United – Brentford, transmisja online

Transmisja online z meczu Manchesteru United z Brentford będzie dostępna w Canal+ Online nie tylko w wersji przeglądarkowej, ale również w aplikacji na telefony. Ta platforma ma swój dedykowany program na urządzenia z systemem Android oraz iOS, czyli takie, jak używa większość z nas.

Manchester United – Brentford, szanse na zwycięstwo

Patrząc na kursy bukmacherskie dostępne u polskich bukmacherów na to spotkanie, widzimy, że zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma pierwsza z tych ekip. Czerwone Diabły to silniejsza drużyna i akurat to nas nie dziwi. Trzeba jednak pamiętać, że czasami grają w kratkę, przez co często gubią punkty.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 16:10.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz United - Brentford?

Spotkanie United z Brentford będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której United zagra z Brentford?

Mecz Manchesteru United z Brentford zaplanowano na godzinę 21:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze