Gdzie oglądać Manchester United – Arsenal? Niekwestionowanym hitem 6. serii gier w lidze angielskiej będzie potyczka Arsenalu z Manchesterem United na Old Trafford. Z pewnością wielu czytelników zechce obejrzeć to spotkanie na żywo, a ja w poniższym tekście poinformuję w jaki sposób zdobyć możliwość oglądania transmisji live z niedzielnego szlagieru. Zapraszam do lektury.

Zawody na Old Trafford będą bezapelacyjnym hitem 6. serii gier w Premier League. Spotkanie Arsenalu z Manchesterem United obejrzeć będzie można na portalu Viaplay, a o tym, jak zdobyć dostęp do tego serwisu przeczytasz poniżej:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Manchester United – Arsenal
baner viaplay na PL

Manchester United – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Powyżej znajdziesz dokładną instrukcję, w jaki sposób zarejestrować się w Viaplay i zgarnąć dostęp do transmisji hitowego meczu Arsenalu z Manchesterem United. Wybranie Viaplay jest najprostszą i najkorzystniejszą opcją, która daje możliwość zobaczenia zawodów na Old Trafford. Warto dopowiedzieć, iż mecz ten rozpocznie się o godzinie 17:30.

Manchester United – Arsenal: transmisja i stream online za darmo

Skoro już posiadasz informację odnośnie oferty Viaplay, a także terminu omawianego starcia, to warto dowiedzieć się także o formie obu ekip. Arsenal póki co jest niepokonany w Premier League, co wiąże się oczywiście z pozycją lidera. Z kolei Manchester United po dwóch porażkach, ostatnio prezentował się naprawdę dobrze i zwyciężył 3 kolejne spotkania, co dało awans na 8. lokatę w tabeli. Wydaje się więc, że bezpośrednia potyczka tych ekip może być kapitalnym widowiskiem – obejrzeć ją będzie można w Viaplay!

Gdzie oglądać Manchester United – Arsenal?

Operator Viaplay zapewnia swoim użytkownikom transmisje ze wszystkich, najciekawszych meczów Premier League, ale także możliwość oglądania ich na przeróżnych platformach. Kwalifikują się chociażby smartfony z systemem IOS lub Android, ale także komputery, laptopy, czy telewizory z funkcją SMART! Na koniec dopowiem jeszcze, że jeżeli macie zamiar obstawić kupon na niedzielne spotkania piłkarskie, to warto sprawdzić typy dnia naszych redaktorów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze