Niedziela oferuje nam bardzo ciekawe możliwości do wykorzystania promocji bukmacherskich. W tym tekście zajmiemy się analizą finałowego starcia o Puchar Ligi Angielskiej, w którym Manchester City zmierzy się z Chelsea. Faworyt tej rywalizacji jest oczywisty, ponieważ oba zespoły zmierzyły się dwa tygodnie temu i Obywatele wygrali 6:0. Czy The Blues wstaną z kolan na Wembley?

Manchester City vs Chelsea – Sarri z pierwszym trofeum, czy Guardiola z kolejną lekcją?

Oba zespoły w obecnej kampanii często mają okazję na siebie wpadać. Do tej pory spotkały się trzy razy. Po raz pierwszy przed sezonem w meczu o Tarczę Wspólnoty, gdzie Obywatele okazali się lepsi 2:0. Następnie na boiskach Premier League, Chelsea została autorem pierwszego zwycięstwa nad The Citizens w obecnej kampanii ligowej, wygrywając na Stamford Bridge 2:0. Trzeci rozdział w tej historii obejrzeliśmy dwa tygodnie temu na Etihad, gdzie Manchester City zwyciężył aż 6:0.

Fakty są takie, że puchary rządzą się swoimi prawami, dlatego nie sądzę, żeby niedzielny mecz był tak samo jednostronny. Manchester City miał bardzo łatwą drogę do finału tych rozgrywek. Nie trafili na żadnego wymagającego przeciwnika, dlatego można powiedzieć, że uzyskali los na loterii. Dopiero w finale nastąpi weryfikacja na tle całkiem niezłego rywala, chociaż forma Chelsea w ostatnich tygodniach nie jest najwyższa.

Ogólnie w minionych latach rywalizacje tych drużyn nie kończą się remisami. Biorąc pod uwagę siedem poprzednich rywalizacji, mamy trzy wygrane Chelsea i cztery triumfy Manchesteru City. Warto dodać, że przegrana 6:0 była jedną z najwyższych porażek The Blues w historii klubu, a najwyższą w nowożytnej historii. Jak widać, Maurizio Sarri bije rekordy.

bonusy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu będzie Manchester City. Kurs na wygraną gości wynosi – 1.64, a dla porównania zwycięstwo Chelsea – 5.1. Remis w tej rywalizacji – 4.0.

Zakłady specjalne w LVBET do wykorzystania bonusów bukmacherskich

W tym meczu wiele osób zdecyduje się na granie w stronę gości, ponieważ kurs na zwycięstwo Obywateli jest całkiem przyjemny, a ten pojedynek zapowiada się jako mały pewniaczek i będzie chętnie wybierany do wykorzystania promocji bukmacherskich.

Gdzie Chelsea może szukać swoich szans? Przede wszystkim w słabszym dniu ekipy z Manchesteru albo w fakcie, że tym razem nie zagrają na Etihad, a na Wembley. Maurizio Sarri do tej pory nigdy w karierze nie zdobył trofeum. Już raz podczas pracy w Chelsea miał okazję, ale wtedy w starciu o Tarczę Wspólnoty lepsza okazała się ekipa Pepa Guardioli. Jak będzie w drugim podejściu?

Oferta bukmachera LVBET wskazuje, że szanse The Blues są tutaj minimalne. Ciekawie prezentuje się opcja z handicapem +2.0 na korzyść Chelsea, a kurs tego zdarzenia wynosi – 1.51. To najlepiej pokazuje, jak duże szanse na wygraną legalni bukmacherzy dają Manchesterowi City.

W ostatnich latach rywalizacje tych drużyn miały raczej underowy charakter, jednak oglądając ostatnie popisy defensywy Chelsea, można zakładać, że w tym meczu zobaczymy powyżej 2.5 gola. Kurs tego zdarzenia do wykorzystania bonusów bukmacherskich wynosi – 1.78. Moim zdaniem jest to najciekawsza propozycja w tej parze, oprócz grania na czyste zwycięstwo podopiecznych Pepa Guardioli.

  • +2,5 gola – 1.78

W sekcji zakładów specjalnych znajduje się również ciekawa propozycja z brakiem strzelonego gola przez Chelsea. W czterech z pięciu ostatnich spotkań bezpośrednich The Blues nie trafili do siatki Manchesteru City. Kurs tego zdarzenia wynosi – 2.4.

  • -0,5 gola Chelsea – 2.4