Manchester City – Real Madryt: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream online na żywo (26.04.2022)

guardiola w meczu city - atletico

Gdzie oglądać mecz Manchester City – Real Madryt? Wszystkiego na ten temat dowiesz się z poniższego tekstu, w którym dokładnie to tłumaczymy. Obywatele podejmą Królewskich na własnym stadionie i niewątpliwie są faworytami, ale Benzema i spółka mogą tutaj zapewnić nam dobre widowisko, więc przejdźmy do tego, gdzie obejrzeć stream online!

fuksiarz, baner, polsatbox

Manchester City – Real Madryt, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Mistrzów będziemy świadkami pierwszego półfinału. W nim Manchester City zagra z Realem Madryt, a więc będziemy mogli obejrzeć w grze dwie topowe ekipy. Obywatele niewątpliwie są faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale trzeba pamiętać, że Królewscy już wiele razy zaskakiwali w tym sezonie. Na pewno będzie to świetne widowisko, które warto będzie obejrzeć. Jeżeli nie wiesz, gdzie oglądać spotkanie Manchester City – Real Madryt, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej!

Manchester City – Real Madryt, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Manchester City – Real Madryt? Transmisja w telewizji z tego starcia zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go, do której musisz mieć wykupiony abonament sportowy. Jeżeli go nie posiadasz, to niżej pokażemy Ci, jak możesz go odebrać za darmo w postaci voucheru od Fuksiarza.

Manchester City – Real Madryt, transmisja TV

Transmisję w TV z meczu Manchester City – Real Madryt będziesz mógł obejrzeć w Polsacie, a jeżeli szukasz transmisji online, to zobacz, co proponuje Ci Fuksiarz, bo dzięki niemu będziesz mógł odebrać voucher do Polsat Box Go. Proces odebrania voucheru od Fuksiarza jest prosty i nie powinieneś mieć z tym żadnych problemów. O szczegółach piszemy w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Zdeponuj co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
  5. Oglądaj mecz Manchester City – Real Madryt

Przy okazji sprawdź, jakie są typy dnia od ekipy Zagranie i obstawiając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania tego spotkania!

Manchester City – Real Madryt, transmisja online

Oprócz transmisji w TV z meczu Manchester City – Real Madryt warto zainteresować się także streamami online, które są dostępne na platformie Polsat Box Go. Aby z niej korzystać potrzebujesz jedynie internetu oraz przeglądarki na komputerze, aplikacji na telefon lub na telewizor. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie, a jedyne co potrzebujesz jeszcze mieć, to stabilne podłączenie do internetu!

Manchester City – Real Madryt, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Manchester City – Real Madryt warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali operatorzy. Widać po nich, że City jest faworytem, ale czy to się przełoży na sam mecz? fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz City - Real?

Spotkanie Manchesteru City z Realem Madryt będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Manchester City zagra z Realem Madryt?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze