Manchester City – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.09.2023

Rodri po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Manchester City – Nottingham? Mistrzowie Anglii jak na swój tytuł przystało pozostają jedyną niepokonaną ekipą w Premier League! W najbliższą sobotę serię tą postara się przerwać Nottingham, jednak omówmy się, że szanse przyjezdnych będą iluzoryczne. A my postaramy się przybliżyć Wam informacje na temat transmisji i streamów online z tego spotkania, zatem jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do zerknięcia, gdzie oglądać Manchester City – Nottingham!

Manchester City – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja na Etihad Stadium zapowiada się wyśmienicie, bo chociaż faworytami będą tu gospodarze, to Nottingham postawiło się w tym sezonie i Chelsea i Arsenalowi. Będzie to kolejna okazja do zobaczenia w akcji Erlinga Haalanda i jego kumpli z Manchesteru. Samo spotkanie 6. kolejki Premier League rozpocznie się 23. września 2023 równolegle z innymi starciami, bo o godzinie 16:00. Niestety jeżeli chodzi o transmisje w TV, takowe nie będą nigdzie dostępne. Wspomniałem, że City jest faworytem tego starcia, zatem zerknijmy na aktualne kursy:

Manchester City – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Gdzie zatem będzie można zobaczyć w akcji ekipę mistrzów Anglii naprzeciwko nieprzewidywalnemu Nottingham? Coraz częściej transmisje z meczów piłkarskich pokazywane są w Internecie i podobnie będzie również w tym przypadku. To i inne spotkania Premier League do końca 2023 roku pokazywane są na antenach Viaplay, jednak dostęp do tego serwisu streamingowego nie jest darmowy. Niemniej jednak pozostaje to jedyne legalne źródło, na którym zobaczymy stream online z opisywanej batalii.

Gdzie oglądać Manchester City – Nottingham?

Podsumowując zatem ten krótki artykuł, batalia pomiędzy Manchesterem City, a Nottingham będzie w Polsce dostępna tylko na jednym serwisie. Niekiedy mecze Premier League puszczane są na Canal+, lecz w tym przypadku dostęp uzyskamy tylko na platformie Viaplay, która jest niestety płatna. Warto zapoznać się zaś z transmisjami live u bukmacherów, by w ten weekend nie przegapić żadnego topowego spotkania na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze