Kursy na mecz Manchester City – Manchester United podniesione do 25.00 i do 50.00! 06.03 – to dzień, w którym dojdzie do kolejnych derbów Manchesteru. Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę meczu po zawrotnych kursach. Za wygraną Manchesteru City możecie zgarnąć kurs 25.00, a za zwycięstwo Manchester United aż 50.00! Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

manchester united manchester city boost

Zasady promocji – kursy na Manchester City i United

  1. Załóż konto pomiędzy 04.03, godz. 10:00 a 06.03. godz. 17:30.
  2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
  3. Dokonaj depozytu na minimum 25 zł.
  4. Postaw maksymalnie 5 PLN na wygraną Manchesteru City (kurs 25.00) lub Manchester United (kurs 50.00).
  5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 20 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
  6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
  7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/derbymanchesteru. Tylko pod tym linkiem znajdują się podniesione do 25.00 i 50.00 kursy na Manchester City i United.

Kurs 25.00 na Manchester City

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz na początku wpłacić minimum 25 PLN, a maksymalna stawka na boost to 5 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 20 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie hitu Premier League pomiędzy City a United. Jeśli wierzysz w gospodarzy, to możesz postawić na zwycięstwo The Citizens po kursie 25.00!

Kurs 50.00 na Manchester United

Jeśli uważasz jednak, że górą w tym spotkaniu będzie zespół Rangnicka, to możesz zaatakować wygraną United po jeszcze większym kursie! Kurs na Manchester United w derbach wynosi aż 50.00! Dzięki temu Twoja ewentualna wygrana wyniesie aż 220 PLN! Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz! Kursy dostępe tylko tutaj -> https://zagranie.com/go/derbymanchesteru.

manchester united manchester city kursy 50 i 25

kursy manchester united manchester city

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze