Manchester City – Kopenhaga: 300 zł freebetu w Superbet

Bonus Superbet na mecz Manchester City - Kopenhaga

W środowy wieczór odbędą się kolejne spotkania w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. W walce o ćwierćfinał zobaczymy między innymi Manchester City oraz Kopenhagę. Pierwsze starcie pomiędzy tymi ekipami było naprawdę interesujące, jednak nie powinno dziwić, że to Obywatele prowadzili grę, wygrywając ostatecznie 3:1. Teraz u siebie powinni przypieczętować awans. A z okazji tego pojedynku, Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną. Szczegóły znajdziesz w poniższym tekście.

Liga Mistrzów 5-6 marca Superbet 300 PLN

Freebet 300 PLN za poprawny wynik 1X2 w meczu Manchester City – Kopenhaga od Superbet!

Tak naprawdę murowanym faworytem do zwycięstwa w środowym starciu tych ekip są gospodarze. Podopieczni Pepa Guardioli bronią tytułu w Lidze Mistrzów i w tym roku również są jednym z głównych kandydatów, dlatego trudno wyobrazić sobie, aby Kopenhaga wygrała czy tym bardziej awansowała dalej. A jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, a chciałbyś skorzystać z promocji, to wystarczy przejść tylko kilka kroków. Mianowicie chodzi o rejestrację z kodem promocyjny, spełnienie warunków promocji oraz poprawny typ na 1X2 w opisanym starciu. Co więc konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw premierowy kupon SOLO na wynik 1X2 w meczu Manchester City – Kopenhaga
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  6. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, otrzymasz freebet o wartości 300 PLN!

W artykule przedstawiono skrócony opis akcji promocyjnej. Jeżeli nie jesteś pewny o co w niej chodzi, skontaktuj się z nami lub zajrzyj na stronę Superbet!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze