Manchester City – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Palmer w pojedynku z Doku

Gdzie oglądać Manchester City – Chelsea? Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy półfinał najstarszych piłkarskich rozgrywek świata, czyli Pucharu Anglii! Nie będzie to byle jaki mecz, bo mówimy o rywalizacji Manchesteru City z Chelsea! W jaki sposób i gdzie oglądać ten hit FA Cup na żywo? O tym przeczytacie w poniższym tekście, do którego sprawdzenia zapraszam.

Manchester City – Chelsea na żywo w TV

Kapitalnie zapowiadająca się rywalizacja Manchesteru City z Chelsea będzie pierwszym półfinałem tegorocznej edycji FA Cup! Obywatele w poprzedniej rundzie odprawili z kwitkiem Newcastle, zaś The Blues poradzili sobie z Leicester. W tym sezonie obydwa mecze ligowe zakończyły się remisami, a emocji zdecydowanie nie brakowało! Podobnie powinno być w sobotę, a sam mecz rozpocznie się o godzinie 18:15 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, znajdziemy ją na kanale Eleven Sports 1. Co natomiast wiadomo o streamach online?

Manchester City – Chelsea gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do tematu streamów online w Internecie, ponieważ w taki sposób również obejrzymy hitowy mecz Manchesteru City z Chelsea! Mam tu oczywiście na myśli w 100% legalne źródła, a takim będzie między innymi transmisja w STS TV. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce oferuje swoim klientom stream online na żywo z całego półfinału FA Cup. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze postawienie kuponu, jednak jego stawka może wynieść nawet minimalne 2 PLN! Jest to zatem doskonała okazja do obejrzenia szlagieru angielskiej piłki, a więcej informacji o takim streamie online poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Manchester City – Chelsea i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Manchester City – Chelsea?

Mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście niezbędne informacje o tym, gdzie oglądać Manchester City – Chelsea na żywo. Jeżeli macie w swojej ofercie telewizyjnej kanał Eleven Sports 1, to tam będziecie mogli znaleźć legalną i bezpieczną transmisję w TV. W przypadku gdy chcielibyście skorzystać z darmowej opcji w sieci, polecam serdecznie opisaną wyżej możliwość skorzystania ze streamu online w STS TV. Na koniec zachęcam również do zerknięcia gdzie oglądać Premier League i serdecznie dziękuję już za poświęconą uwagę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze