Manchester City – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.03.2023

Haaland strzelający na bramkę

Gdzie oglądać Manchester City – Burnley? Jednym z najciekawszych spotkań w Anglii, jakie zaplanowano na sobotę będzie ćwierćfinał Pucharu Anglii! W nim aktualny mistrz kraju w osobie Manchesteru City zmierzy się z liderem Championship, a mecz ten powinien być do prawdy bardzo ciekawy. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć go na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Anglii, w odróżnieniu od meczów Premier League nie zostanie niestety pokazane w Viaplay. Jak więc obejrzeć ten mecz na żywo? Osobiści preferuję opcję, którą proponuję bukmacher STS i u którego będzie można obejrzeć omawiane zawody na żywo i w dobrej jakości!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź mecz Manchester City – Burnley i włącz transmisję na żywo w zakładce “Zakłady Live”

sts zbr

Manchester City – Burnley, transmisja na żywo w TV

Jeżeli omawiane spotkanie FA Cup zechcecie obejrzeć w TV, to taka opcja będzie w Polsce dostępna, jednak nie będzie ona darmowa. Spotkanie to będzie transmitowane na kanale Eleven Sports 2, a więc w programie, który należy wykupić. Samo starcie zaplanowane zostało na 18. marca i rozpocznie się o godzinie 18:45 polskiego czasu!

Manchester City – Burnley, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli jesteście zwolennikami streamów online i to za pośrednictwem nich lubicie oglądać spotkania piłkarskie, to przytoczona wyżej opcja będzie idealna właśnie dla Was. Mecz Manchester City – Burnley obejrzycie za darmo w internecie, jeśli tylko założycie konto w STS zgodnie z powyższą instrukcją. Możliwość ta jest całkowicie legalna i bezpieczna i co więcej, stanowi jedną z niewielu opcji na znalezienie transmisji z meczu na Etihad Stadium. Jeżeli macie natomiast ochotę obstawić typy na Manchester City – Burnley, to uczynić to możecie za darmowe 20 PLN od Fortuny. Jak odebrać taki bonus?

  1. Zarejestruj się u bukmachera Fortuna z następującego linku -> zagranie.com/goto/fortuna.
  2. Użyj naszego kodu promocyjnego “ZAGRANIE”.
  3. Dokończ rejestrację konta, potwierdzając swoją pełnoletniość.
  4. Bonus w postaci darmowych 20 PLN otrzymasz w formie 2800 punktów FKP!

Gdzie oglądać Manchester City – Burnley?

Korzystając z przedstawionej opcji na obejrzenie meczu FA Cup w STS TV, będziecie mogli emocjonować się rywalizacją Manchesteru City z Burnley na wielu urządzeniach! W grę wchodzą bowiem nie tylko komputery i laptopy, ale także urządzenia mobilne, na których zainstalujecie aplikację mobilną bukmachera STS. Na koniec zaproszę jeszcze do sprawdzenia innych transmisji online u polskich bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze