Manchester City – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.10.2023

Śmiejący się Jack Grealish

Gdzie oglądać Manchester City – Brighton? Ekipa Manchesteru City jest po dwóch ligowych porażkach z rzędu, co przytrafiło się jej po raz pierwszy od blisko 5 lat! Kiepską serię mistrzowie kraju postarają się przerwać w spotkaniu z Brightonem, a sam mecz zapowiada się do prawdy znakomicie! Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć go na żywo? Zapraszam do tekstu poświęconemu właśnie temu zagadnieniu!

Manchester City – Brighton, transmisja na żywo w TV

Sobota z Premier League zapowiada się do prawdy wybornie, bo mamy na rozkładzie aż 8 spotkań i prawdziwe hity! Na szczęście zarówno derby Liverpoolu, jak i derbowe starcie Chelsea z Arsenalem zostaną rozegrane o różnych porach, podobnie jak rywalizacja na Etihad Stadium, o której piszę. Mecz Manchesteru City z Brightonem rozpocznie się 21. października 2023 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Oczywiście najbardziej popularnym źródłem transmisji jest zawsze ta w TV, a w przypadku tego konkretnego starcia, znajdziemy ją na Canal+ Sport 2!

Manchester City – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Teraz przejdźmy do wątku streamów online, z których również będzie można skorzystać! Podobnie jak inne mecze w ramach Premier League, tak i batalię na Etihad Stadium będziemy w stanie obejrzeć właśnie w Internecie. Niestety jednak stream online nie będzie za darmo, bo mówimy tu o serwisie streamingowym Viaplay, który w obecnej kampanii pokazuje wszystkie mecze ligi angielskiej. Jak jednak wspomniałem, zdobycie dostępu do takiej usługi będzie wymagało zapłacenia realnych pieniędzy. Można jednak odbić sobie ewentualny wydatek obstawieniem tego meczu po następujących kursach:

Gdzie oglądać Manchester City – Brighton?

Wychodzi zatem na to, że z transmisją, jak i streamem z meczu Manchester City – Brighton, żadnych kłopotów nie będzie. Spotkanie to będzie dostępne do obejrzenia zarówno w telewizji, na Canal+ Sport 2, jak i w serwisie streamingowym Viaplay. W przypadku największych spotkań piłkarskich nie zawsze mamy taki wybór, więc tym bardziej warto skorzystać i obejrzeć Manchester City – Brighton na żywo! Zerknijcie również, gdzie oglądać Premier League w przypadku pozostałych spotkań 9. kolejki, a ja życzę już jak najlepszych wrażeń i emocji związanych z pojedynkiem City – Brighton!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze