Manchester City – Borussia Dortmund: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (14.09.2022)

Eling Haaland w meczu z Sevillą

Gdzie oglądać Manchester City – Borussia Dortmund? Wydaje się, że jednym z hitowych spotkań 2. serii gier w Champions League będzie rywalizacja na Etihad Stadium, gdzie Manchester City zmierzy się z Borussią Dortmund. Wszystko wskazuje na to, iż w tym meczu zobaczymy mnóstwo ofensywnej piłki – nic dziwnego, że wielu wybierze transmisję właśnie z tego starcia. O tym, jak obejrzeć potyczkę City z BVB, przeczytasz poniżej. Zapraszam do sprawdzenia.

City – Borussia, transmisja na żywo w TV

Powyżej przedstawiłem, w jaki sposób uzyskać możliwość oglądania potyczki Manchesteru City z Borussią Dortmund. Wybranie transmisji w Polsat Box Go jest najprostszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem, by cieszyć się oglądaniem tego starcia na żywo w TV! Samo spotkanie rozpocznie się w środę, o godzinie 21:00 polskiego czasu!

City – Borussia: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób uzyskać możliwość oglądania transmisji z meczu Manchesteru City z Borussią Dortmund, to być może warto urozmaicić sobie środowy wieczór i zagrać kupon na mecze Champions League? Przed włączeniem streamu online z omawianej potyczki, zerknijcie na nasze typy dnia – nasi redaktorzy analizują dla Was wszystkie, najciekawsze starcia Ligi Mistrzów i nie tylko!

Gdzie oglądać City – Borussia?

Artykuł o transmisji meczu Manchesteru City z Borussią Dortmund warto by dopełnić o informację, gdzie można obejrzeć stream z tego spotkania. Jeśli korzystasz z transmisji na Polsat Box Go, to zyskujesz całe spektrum możliwości – platforma ta daje opcję zobaczenia tego meczu na żywo w TV z funkcją SMART, ale także na komputerze, laptopie, czy telefonie z systemem Android tudzież IOS. Jak więc widzisz, możliwości jest naprawdę sporo. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze