Manchester City – Arsenal: 200 zł za jednego gola w meczu!

W niedzielę na poziomie Premier League odbędzie się jeden z najważniejszych meczów sezonu! Przy okazji hitu Manchester City – Arsenal bukmacher Betfan zaproponował nowym graczom aż 200 PLN bonusu. Zyskać go można jeżeli w szlagierze ligi angielskiej padnie chociaż 1 bramka! Wszystkie szczegóły takiej akcji promocyjnej znajdziecie w poniższym tekście!

baner na City - Arsenal w Betfan

Niedzielny hit Premier League jest doskonałą okazją do założenia konta u bukmachera Betfan! Jeżeli w meczu Manchester City – Arsenal padnie bowiem chociaż 1 gol, otrzymacie aż 200 PLN bonusu na swoje konto! Wszystko to w ramach specjalnej promocji dla nowych graczy, którą opisuję pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Manchester City – Arsenal (spotkanie 30. kolejki Premier League).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 30 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Manchester City – Arsenal padnie chociaż 1 bramka, Betfan wypłaci Ci 200 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Wiele wskazuje na to, że niedzielna rywalizacja w Premier League okaże się znakomitym widowiskiem i że padnie w nim kilka goli! Zarówno Manchester City, jak i Arsenal proponują przecież ofensywną i szalenie ciekawą piłkę, a ostatni bezbramkowy remis w meczu tych ekip miał miejsce jeszcze w 2011 roku! Warto zatem założyć konto w Betfan zgodnie z powyższą instrukcją i dać sobie wielką szansę na zgarnięcie aż 200 PLN w bonusie!

Graczu! W tekście przedstawiliśmy skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do warunków promocji, zerknij na pełny regulamin u bukmachera Betfan!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze