Malta – Ukraina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.10.2023

Piłkarz Ukrainy przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Malta – Ukraina? Nasi sąsiedzi ze wschodu w eliminacjach do Euro mierzą się ze znacznie trudniejszymi rywalami, aniżeli Polska, a mimo to wciąż mogą wyprzedzić Włochów i bezpośrednio awansować na Mistrzostwa Europy! By tak się stało, niezbędne jest jednak zwycięstwo nad Maltą, a ja w poniższym tekście poinformuję, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Malta – Ukraina na żywo w TV

Spotkanie Malty z Ukrainą będzie tylko jednym z wielu wtorkowych gier w ramach eliminacji do Euro 2024, który to dzień zakończy październikowe zgrupowania w Europie. Oczywiście Malta jest na szarym końcu stawki i pełni rolę dostarczyciela punktów, jednak Ukraina gra naprawdę niezłą piłkę i wciąż ma szansę na wywalczenie bezpośredniego awansu kosztem Włochów. Samo spotkanie rozpocznie się 17. października 2023 roku o godzinie 20:45. Co prawda nie znajdziemy w Polsce transmisji w TV, jednak już teraz możecie sprawdzić dostępne transmisje u bukmacherów, by nie przegapić innych ciekawych gier na żywo!

Malta – Ukraina: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Brak transmisji w telewizji to w dzisiejszych czasach żadna tragedia, gdyż większość spotkań piłkarskich można oglądać w sieci za sprawą streamów online! I taką opcję, która oczywiście będzie legalna i bezpieczna, mamy w dostępie do spotkania Malta – Ukraina. Stream online z tej rywalizacji zostanie pokazany w Polsat Box Go, a więc na oficjalnej stronie internetowej telewizji Polsat. Niestety dostęp do tego serwisu nie będzie za darmo, jednak wykupując tam pakiet, zyskacie również dostęp do innych gier eliminacji do Euro 2024, czy meczów Fortuna 1. Ligi! Jak natomiast wyglądają aktualne kursy na tę rywalizację?

Gdzie oglądać Malta – Ukraina?

Wychodzi zatem na to, że transmisja z meczu Malta – Ukraina na żywo będzie dostępna tylko w jednym miejscu. Mimo klasy zespołu gości, nie będzie to na pewno największy hit wtorkowej serii gier i nie ma co się dziwić, że wydawcy chętniej będą transmitować bardziej interesujące spotkania. Mecz Malta – Ukraina obejrzymy zatem wyłącznie w serwisie Polsat Box Go po opłaceniu miesięcznego pakietu. Na sam koniec zachęcam do sprawdzenia STS TV, bo u najpopularniejszego bukmachera w Polsce mecze można oglądać za darmo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze