W czwartek przenosimy się na boiska Ligi Europy. Przed nami kilka ciekawych rywalizacji, a rozpoczniemy od starcia z Malmö z Chelsea. Ostatnie wydarzenia w klubie ze Stamford Bridge przyciągają uwagę kibiców z całego świata, dlatego też The Blues nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę. Jak prezentują się opinie Fortuny na temat szans gospodarzy?

Malmö vs Chelsea – analiza meczu, kursy główne i Fortuna opinie

Malmö jest skazywane na porażkę w tej parze, jednak przynajmniej w pierwszym spotkaniu mają szansę sprawić niespodziankę. Wszystko za sprawą słabej dyspozycji The Blues na wyjazdach, o której opowiemy w dalszym fragmencie tekstu. Szwedzi mają za sobą przerwę zimową, więc brak rytmu meczowego może być odczuwalny. Ostatnie spotkanie o punkty rozegrali dwa miesiące temu, gdy 13 grudnia pokonali Besiktas. Malmö zajęło drugie miejsce w swojej grupie, ale przegrali zaledwie jedno spotkanie.

Chelsea w ostatnich tygodniach to prawdziwa karuzela emocji. The Blues potrafią wygrać 5:0 z Huddersfield, żeby w międzyczasie przegrać z Bournemouth 4:0 i z City 6:0. Gra defensywna tego zespołu to istny kryminał. Podopieczni Maurizio Sarriego swoimi występami z pewnością negatywnie wpłyną na frekwencję na Stamford Bridge. Aktualna sytuacja w lidze i forma Manchesteru United pokazuje, że prawdopodobnie największą szansą tego zespołu na udział w Lidze Mistrzów w przyszłej kampanii będzie wygrana w Lidze Europy. W związku z tym w czwartkowym meczu spodziewane jest mocne zestawienie składu, jednak w tym miejscu warto zadać sobie pytanie, jak wygląda mocne ustawienie, bo na pewno nie grało przeciwko Manchesterowi City.

Jak prezentuje się oferta Fortuny i opinie o tym meczu?

fortuna opinie

Faworytem tego meczu są piłkarze Chelsea, a kurs na wygraną tej drużyny wynosi – 1.38. Dla porównania remis – 4.85, a zwycięstwo gospodarzy 9.00.

Zdarzenia dodatkowe w Fortunie i opinie

Analizę sekcji zdarzeń dodatkowych warto rozpocząć od przypomnienia sobie ostatnich spotkań w wykonaniu Chelsea w delegacji. Statystyki nie kłamią, ponieważ mają na swoim koncie cztery kolejne porażki, a co więcej w tym czasie nie zdobyli nawet jednego gola. W związku z tym, pierwszą propozycją, którą wezmę pod uwagę będzie zdobyta bramka przez drużynę gospodarzy. Defensywa Chelsea gra poniżej wszelkiej krytyki, dlatego można zakładać, że po raz kolejny stracą gola. Przelicznik w Fortunie na strzeloną bramkę przez Malmö wynosi 1.73.

  • 1 drużyna strzeli gola – 1.73

Poszukując wyższego kursu można również zwrócić uwagę na wynik BTTS. Chelsea co prawda nie trafiła do siatki w czterech kolejnych delegacjach, jednak wszystko wskazuje na to, że Malmö będzie odpowiednim rywalem do przełamania niekorzystnej passy – 1.89.

  • BTTS – 1.89

Ostatnie doniesienia medialne informują, że Maurizio Sarri w przeciągu najbliższego miesiąca będzie walczył o uratowanie swojej posady. W związku z tym można zakładać, że jego piłkarze podejdą do tej rywalizacji na 100%, zwłaszcza że mają do wyrównania rachunki ze swoimi kibicami. Większość fanów tego zespołu nigdy w życiu nie widziało tak słabej dyspozycji The Blues. Nawet przed erą Romana Abramovicha. Zakładając, że zobaczymy w tym meczu bramkę z obu stron, można skierować uwagę na zdarzenie łączone, w którym gramy na wygraną gości i BTTS po kursie 2.93 z oferty Fortuny.

  • 2/BTTS – 2.93

Po przejrzeniu propozycji Fortuny i opinii bukmachera myślę, że jest to bardzo ciekawa opcja.