Mallorca – Las Palmas: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Mallorca - Las Palmas gdzie oglądać

Mallorca – Las Palmas: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym sobotnim pojedynku hiszpańskiej La Liga spotkają się drużyny znajdujące się w dolnych rejonach tabeli. Gospodarze zajmują bowiem 17. miejsce, a goście – 14. Nie powinno więc dziwić, że trudno jest wskazać w tym pojedynku faworytów do zwycięstwa. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Mallorca – Las Palmas, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Mallorca – Las Palmas gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Mallorca – Las Palmas za darmo? Tak naprawdę jeżeli szukasz meczów na żywo, to warto rozważyć opcję bukmacherów, a w szczególności STS. To właśnie tam znajdziesz najciekawsze pojedynki z najlepszych lig europejskich, takich jak liga hiszpańska, włoska czy niemiecka. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do darmowych meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Mallorca – Las Palmas i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Mallorca – Las Palmas na żywo w TV

Oczywiście pojedynek Mallorca – Las Palmas będzie można oglądać również w TV. Od wielu już lat prawa do spotkań ligi hiszpańskiej posiada w naszym kraju Eleven Sports i to właśnie tam zobaczysz opisywane spotkanie, ale też kilka innych pojedynków. Stacja ta oferuje także spotkania Serie A czy Ligue 1, więc po prostu – jest co oglądać. Natomiast pojedynek pomiędzy Mallorcą a Las Palmas odbędzie się w sobotę, 11. maja o 14:00.

Mallorca – Las Palmas gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Mallorca – Las Palmas zobaczysz więc w STS. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu innych, popularnych dyscyplin. A żeby otrzymać darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji. Natomiast po więcej informacji na temat tego gdzie oglądać La Liga znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

Gdzie oglądać Mallorca – Las Palmas?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Mallorca – Las Palmas, to warto zwrócić uwagę również na inne transmisje live u bukmacherów. W końcu niemal każda tego typu firm w Polsce posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać i to zupełnie za darmo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze