Mallorca – FC Barcelona: bonus 250 zł od STS za wskazanie zwycięzcy – KURS 125.00!

felix lewandowski mallorca

Już dzisiaj swój kolejny mecz w La Lidze rozegra Robert Lewandowski i jego FC Barcelona. Piłkarze Dumy Katalonii są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa i jeśli chcesz na nich postawić, to zrób to w STS. Dlaczego? Bo tylko tutaj możesz za to otrzymać aż o 250 zł więcej! Poniżej znajdziesz szczegóły promocji!

Bonus 250 PLN za wskazanie zwycięzcy meczu Mallorca - Barcelona od STS

Na początek sprawdź nasze typy na mecz Mallorca vs Barcelona. Sprawdzone? To przechodzimy do naszej promocji na ten mecz. Barcelona znajduje się obecnie w znakomitej formie. Dwie wygrane 5:0 z Antwerpią i Betis oraz odrobienie strat w meczu z Celtą Vigo (ze stanu 0:2 na 3:2 w 10 minut) mówią same za siebie. Według mnie dobra passa tej drużyny będzie trwała, a to oznacza kolejne zwycięstwo. Jeśli też tak uważasz, to postaw na Blaugranę w STS i zgarnij dodatkowe 250 zł! Jak to zrobić? Oto dokładna instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE
  2. Skorzystaj z tego linku: PROMOCJA NA MALLORCA – BARCELONA
  3. Zaakceptuj zgody marketingowe
  4. Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  5. Postaw kupon SOLO lub AKO zawierający typ na zwycięstwo Barcelony lub Mallorci
  6. Min. stawka zakładu to 2 PLN
  7. W przypadku wygranego zakładu otrzymasz bonus o wartości 250 PLN

Warto dodać, że jeśli uważasz, że to gospodarze będą górą, to możesz na to postawić i także liczyć na bonus! Sam decydujesz, jak chcesz postawić, ale moim zdaniem to Barca będzie dzisiaj górą.

Zaloguj się aby dodawać komentarze