Mallorca – Atletico Madryt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.05.2024

Mallorca - Atletico Madryt gdzie oglądać

Mallorca – Atletico Madryt: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim sobotnim starciu hiszpańskiej La Liga zmierzą się ze sobą drużyny z dwóch różnych światów. Gospodarze muzą bronić się przed spadkiem, natomiast goście walczą o podium. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Mallorca – Atletico, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Mallorca – Atletico Madryt gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Mallorca – Atletico Madryt zupełnie za darmo? Z taką opcją do swoich graczy wychodzi między innymi STS. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących pojedynków z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy włoska. Co ciekawe pojedynki te możesz śledzić na stronie internetowej, jak i w aplikacji. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Mallorca – Atletico Madryt i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Mallorca – Atletico Madryt na żywo w TV

Stream online Mallorca – Atletico Madryt będzie można oglądać również w TV. Prawa do meczów La Liga posiada w naszym kraju Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz najciekawsze spotkania każdej kolejki ligi hiszpańskiej. Nic więc dziwnego, że zobaczymy także opisywane starcie. Stacja ta oferuje także dostęp do meczów Serie A czy Ligue 1, więc po prostu jest co oglądać. Natomiast pojedynek pomiędzy Mallorcą a Atletico odbędzie się w sobotę, 4. maja o 21:00.

Mallorca – Atletico Madryt gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Mallorca – Atletico Madryt zobaczysz więc w STS. Oferuje on mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji. Więcej na temat tego gdzie oglądać La Liga znajdziesz standardowo na naszej stronie.

Gdzie oglądać Mallorca – Atletico Madryt?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Mallorca – Atletico Madryt, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze