Maksym Maksymalnie Ziółkowski wystapi na FAME MMA 11. Wiele osób zastanawia się kim jest, skąd się wziął i czego możemy się po nim spodziewać. Śpieszymy więc z odpowiedzią, którą znajdziesz niżej. Sprawdź także kursy bukmacherskie na tę walkę!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Maksym Maksymalnie Ziółkowski FAME MMA – kim jest?

 Maksym Maksymalnie Ziółkowski na FAME MMA 11 – po tym ogłoszeniu wiele osób zaczęło się zastanawiać kim on jest, skąd się wziął i dlaczego będzie walczył na FAME z Boxdelem. Niżej więc tłumaczymy najważniejsze kwestie z tym związane. Maksymalnie to dość znany w naszym kraju influencer, którego walkę można teraz obstawić. Sprawdź opinie o bukmacherze Betclic – ten wystawił zakłady na FAME MMA 11!

Maksym Maksymalnie Ziółkowski wzrost, waga, wiek

Kto to jest Maksym Maksymalnie Ziółkowski? To trener personalny i YouTuber, ale o jego wzroście, czy wadze niewiele wiemy. Takich rzeczy dowiemy się dopiero przed oficjalnym ważeniem na FAME MMA 11, które jeszcze przed nami. Wtedy dowiemy się reszty rzeczy o nim, ale są to ważne rzeczy przy typach na sporty walki!

Fame MMA Maksym Maksymalnie Ziółkowski

Wiemy, że Maksym Maksymalnie Ziółkowski jeszcze nie walczył w MMA, a przynajmniej oficjalnie. Pierwsza walka związana jest więc zazwyczaj z dużą presją. Trudno więc ocenić, czy Maksym Maksymalnie Ziółkowski na FAME MMA 11 poradzi sobie jakkolwiek dobrze, szczególnie patrząc na jego rywala.

Maksym Maksymalnie Ziółkowski – rywal na FAME MMA 11

Rywalem Maksyma Maksymalnie Ziółkowskiego na FAME MMA 11 będzie włodarz organizacji, czyli Boxdel. Na pewno ich walka zapowiada się więc na bardzo wyrównaną, ale trudno stwierdzić, kto ma większe szanse. Maksymalnie nie miał walki na FAME MMA, a jego warunki fizyczne na pierwszy rzut oka nie przemawiają za nim aż tak.

Kariera poza MMA

Kariera Maksyma Maksymalnie Ziółkowskiego poza FAME MMA opiera się głównie na tym, że jest trenerem personalnym i prowadzi kanał YouTube. To jego główne rzeczy i z nich jest właśnie aż tak rozpoznawalny.

Maksymalnie Instagram i YouTube

Maksymalnie, tak jak wspomnieliśmy wyżej, jest dość znany ze swojego YouTube’a. Na nim ma już ponad 75 milionów wyświetleń łącznie, a to niewątpliwie spora liczba. Do tego na Instagramie obserwuje go ponad 150 tysięcy osób.

Maksym Maksymalnie Ziółkowski Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Trudno tak naprawdę jednoznacznie wskazać faworyta w walce Maksymalnie na FAME MMA 11. Boxdel to na pewno będzie równorzędny przeciwnik, zresztą bukmacherzy nieco większe szanse dają właśnie włodarzowi FAME MMA. Skoro już kto to jest Maksymalnie, to jak wyglądają kursy? Te są w okolicach 1.80, ale jednak wskazują bardziej na Maksymalnie. To faworyt według Betclic. Skoro poznałeś odpowiedzi na to kim jest Maksym Maksymalnie Ziółkowski i dlaczego wystąpi na FAME MMA 11, to teraz nie pozostaje nic innego, jak obserwować jego walkę z Boxdelem.

1/2

Kursy na wygrana w walce Boxdel - Maksymalnie

Betclic
1.75
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.90
Maksymalnie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Kim jest Maksym Maksymalnie Ziółkowski?

Maksym Maksymalnie Ziółkowski to trener personalny i YouTuber, który teraz stara się rozwijać także jako influencer.

Z kim na FAME MMA 11 zawalczy Maksymalnie?

Maksymalnie na FAME MMA 11 zawalczy z Boxdelem, jednym z włodarzy organizacji.

Zaloguj się aby dodawać komentarze