Mainz – Borussia Dortmund: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Mainz - BVB gdzie oglądać

Mainz – Borussia Dortmund: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim sobotnim pojedynku Bundesligi naprzeciw siebie staną drużyny będące po dwóch stronach tabeli. Gospodarze są bowiem an 16. miejscu, a goście – na 5. Mimo wszystko faworytem jest ekipa z Mainz. A gdybyś chciał zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Mainz – BVB, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Mainz – Borussia Dortmund gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Mainz – Borussia Dortmund zupełnie bez opłat? Jeśli interesują Cię transmisje z meczów piłkarskich, to warto zainteresować się tym, co oferują bukmacherzy. Jednym z lepiej zaopatrzonych w spotkania live jest STS, który oferuje spotkania z najlepszych lig Europy, jak chociażby ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy francuskiej. A co należy zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Mainz – Borussia Dortmund i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Mainz – Borussia Dortmund na żywo w TV

Oczywiście pojedynek pomiędzy Mainz a BVB będzie można śledzić w Viaplay. Tak naprawdę od wielu już lat platforma ta posiada pełne prawa do transmitowania spotkań z Bundesligi. Poza ligą niemiecką znajdziesz tam także mecze z Premier League, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, więc jest z czego wybierać, a emocji z pewnością nie zabraknie. Natomiast starcie Mainz – Borussia Dortmund odbędzie się w sobotę, 11. maja o 18:30.

Mainz – Borussia Dortmund gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Mainz – Borussia Dortmund będziesz mógł oczywiście śledzić na żywo w STS. Wystarczy założyć tam konto i obstawić zakład do doby przed rozpoczęciem starcia, które chciałbyś zobaczyć. W zamian otrzymasz darmowe streamy z najciekawszych spotkań tychże rozgrywek, ale i innych lig z Europy czy innych najpopularniejszych dyscyplin.

Gdzie oglądać Mainz – Borussia Dortmund?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Mainz – Borussia Dortmund, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze