Macedonia Północna – Anglia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.11.2023

Connor Gallagher prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Macedonia Północna – Anglia? Anglicy są już pewni wyjazdu na Mistrzostwa Europy 2024, a w ostatnim spotkaniu eliminacji zmierzą się na wyjeździe z pozostającą bez szans na promocje Macedonią Północną. Starcie to zapowiada się bardzo ciekawie, a ja w poniższym tekście powiem gdzie i w jaki sposób oglądać wspomniane spotkanie na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Macedonia Północna – Anglia na żywo w TV

Starcie Macedonii Północnej z Anglią rozegrane zostanie w ramach 10. kolejki eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Anglicy już od kilku tygodni mogą być pewni wyjazdu na wielki turniej do Niemczech, zatem ostatnie spotkanie z Macedonią Północną mogą potraktować jako pole do sprawdzenie nowych piłkarzy, czy rozwiązań taktycznych. Samo starcie rozpocznie się w poniedziałek, 20. listopada 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję dostępną na żywo w TV, to takowa będzie dostępna na Polsat Sport Premium 1. Zerknijcie na dostępne mecze na Betclic TV, a ja przechodzę do kwestii streamów online!

Macedonia Północna – Anglia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem już o streamach online, ponieważ poniedziałkowe starcie Macedonii Północnej z Anglią będzie można obejrzeć właśnie w powyższy sposób. Transmisje w sieci coraz częściej są wybierane przez kibiców piłkarskich, a jeżeli starcie o którym mowa, właśnie w taki sposób zechcecie zobaczyć na żywo, to warto będzie wejść na Polsat Box Go. Właśnie w serwisie internetowym tej telewizji znajdziecie stream online z tej batalii. Niestety jednak dostęp do platformy będzie dodatkowo płatny, jednak być może zyskacie parę złotych obstawiając mecz Macedonii Północnej z Anglią po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Macedonia Północna – Anglia?

Wychodzi finalnie na to, że mecz Macedonii Północnej z Anglią będzie można obejrzeć na dwa sposoby. Generalnie rzecz biorąc prawa do spotkań eliminacji Euro 2024 posiada telewizja Polsat i mecz, o którym piszę, można będzie zobaczyć zarówno w formie transmisji w TV, jak i streamu online w Internecie. Decyzja oczywiście należy ostatecznie do Was, a ja na sam koniec polecam zapoznać się z transmisjami bukmacherów, bo tam również czekają na Was interesujące spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze