Maccabi Hajfa – Fiorentina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.03.2024

Frantzdy Pierrot

Gdzie oglądać mecz Maccabi Hajfa – Fiorentina? W czwartek w Budapeszcie rozegrany zostanie mecz Maccabi Hajfa – Fiorentina w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Jeśli interesuje Cię ten pojedynek i chciałbyś go obejrzeć, sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Maccabi Hajfa – Fiorentina, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Maccabi Hajfa a Fiorentiną odbędzie się 7 marca 2024 o 21:00 na Bozsik Arena w Budapeszcie, gdzie z konieczności ekipa z Hajfy gra swoje mecze w roli gospodarza w europejskich pucharach. Mimo iż to La Viola jest wyraźnym faworytem tej rywalizacji, to warto pamiętać, że mistrzowie Izraela w poprzedniej rundzie pokonali innego wyżej notowanego przeciwnika, a mianowicie Gent. Czy i tym razem dojdzie do niespodzianki? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, sprawdź, gdzie dostępny będzie jego stream online. Nie będzie on bowiem pokazywany w TV.

Maccabi Hajfa – Fiorentina: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć w formie streamu w Viaplay, który oferuje dostęp do transmisji meczów Ligi Konferencji Europy przez internet. Serwis ten ma wyłączne prawa do pokazywania tych rozgrywek. Jeśli chciałbyś wiedzieć, jakie mecze możesz oglądać za pomocą transmisji u bukmacherów, dowiesz się tego na naszym portalu!

Gdzie oglądać Maccabi Hajfa – Fiorentina?

Maccabi Hajfa – Fiorentina obejrzysz w Viaplay. Masz swoje typy na ten mecz i oprócz oglądania go, chciałbyś obstawić u bukmachera? Skorzystaj z oferty BetX, gdzie znajdziesz bogaty wybór typów na mecze Ligi Konferencji Europy! Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, załóż je z kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i odbierz nawet 1100 PLN na grę w bonusach! Życzę powodzenia na kuponach i samych pozytywnych emocji podczas oglądania meczu.

Obrazek w tle: fot. ANP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze