Maccabi Hajfa – Benfica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.11.2022

Alejandro Grimaldo

Gdzie oglądać mecz Maccabi Hajfa – Benfica? W środę wieczorem zostanie rozegrane starcie Maccabi z Benficą, które będzie niezwykle istotne dla obu zespołów. Choć faworytami powinni być tutaj goście, to zespół z Hajfy pokazał już, że na własnym stadionie potrafi być groźny. Chcesz obejrzeć ten mecz na żywo? Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję TV oraz stream na żywo.

Pojedynek Maccabi Hajfa – Benfica w Lidze Mistrzów można obejrzeć w serwisie streamingowym Polsat Box Go! Nie masz dostępu do tej platformy? Otrzymasz go za darmo od Fuksiarza! Wystarczy wypełnienie kilku prostych kroków:

  1. Zarejestruj się w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Dokonaj depozytu na przynajmniej 50 PLN
  3. W przeciągu maksymalnie 48h otrzymasz voucher do Polsat Box Go
  4. Wykupisz za niego miesięczną subskrypcję pakietu sport
  5. Aktywuj subskrypcję i ciesz się emocjami Ligi Mistrzów UEFA!
Polsat Box Go z Fuksiarzem

Maccabi Hajfa – Benfica, transmisja na żywo w TV

Starcie Maccabi Hajfa z Benficą zostanie rozegrane 2 listopada 2022 o godzinie 21:00, a jego transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport Premium 5. Dla obu zespołów będzie ono niezwykle ważne, ponieważ gospodarze wciąż mają szansę na zajęcie trzeciego miejsca w grupie, lecz by je uzyskać, muszą zdobyć zaledwie jeden punkt i liczyć na korzystny wynik w innym meczu, zaś Orły biją się z PSG o pierwsze miejsce w grupowej tabeli. Jak potoczy się ten mecz? Zobacz nasze typy na Maccabi – Benfica.

Maccabi Hajfa – Benfica: transmisja i stream online za darmo

Mecz Maccabi kontra Benfica obejrzysz również w Polsat Box Go, który oferuje stream online. Jest to doskonała opcja dla kibiców, którzy cenią sobie mobilność oraz duży wybór meczów do oglądania. W Polsat Box Go możesz cieszyć się transmisjami dowolnie wybranego meczu Ligi Mistrzów! Pamiętaj również, że miesiąc całkowicie darmowego korzystania z tego serwisu otrzymasz od Fuksiarza!

Gdzie oglądać Maccabi Hajfa – Benfica?

Maccabi Hajfa – Benfica można obejrzeć w Polsat Box Go! Jeśli chcesz obejrzeć ciekawe i emocjonujące spotkanie, bądź jesteś kibicem jednego z rywalizujących tutaj zespołów, to powinieneś obejrzeć ten mecz! Polsat Box Go oferuje bardzo przystępny stream online, z którego możesz korzystać na ekranie smartfona, tabletu, czy telewizora ze Smart TV. Zobacz też, jacy polscy bukmacherzy oferują transmisje online!

Obrazek w tle: fot. Henrique Casinhas / SOPA Images/SIPA USA/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Maccabi Hajfa – Benfica?

Mecz Maccabi z Benficą obejrzysz w Polsat Box Go!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Maccabi Hajfa – Benfica?

Pojedynek ten odbędzie się 2 listopada 2022 o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze