Dzisiaj w Lidze Konferencji będziemy świadkami spotkania Lyon – Rennes. Gospodarze podejmą gości już o godzinie 17:05. Na pewno dla kibiców Lyonu będzie to ważne starcie. Czy uda się im zgarnąć komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Lyon – Rennes i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV, albo stream online.

lyon, rennes, fortuna
fot. fortuna

Mecz Lyon – Rennes dzisiaj, gdzie oglądać

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że Lyon do meczu z Rennes podejdzie jako faworyt. Gospodarze na papierze są silniejszą drużyną, która ma spore szanse, aby zgarnąć tutaj komplet punktów, a to ważna rzecz dla nich.

Rennes teoretycznie jest skazywane na porażkę, ale przecież wiemy, iż Lyon często ma problemy w Ligue 1. Drużyna przyjezdna na pewno może tutaj poszukać swoich szans, chociaż trudno nie odnieść wrażenia, iż będzie miała ich dość mało.

Lyon – Rennes, transmisja na żywo w TV

Zastanawiasz się, gdzie będzie transmisja w TV z meczu Lyon – Rennes? To starcie zostanie pokazane w Eleven Sports i Fortunie TV, gdyż to ta platforma ma prawa do pokazywania Ligue 1 w naszym kraju. Początek starcia przewidziano na godzinę 17:05.

Lyon – Rennes: transmisja na żywo za darmo

Aby obejrzeć za darmo mecz Lyon – Rennes nie musisz wcale spełniać wielu warunków. Sprawa jest bardzo prosta, bo rejestrujesz się w Fortunie z naszego linku lub baneru, który jest wyżej i oglądasz spotkanie po spełnieniu warunków.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj jakikolwiek kupon
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Zadbaj, żeby mieć dodatnie saldo
  6. Oglądaj mecz

Lyon – Rennes, transmisja online

Spotkanie Lyon – Rennes lepiej Ci się będzie oglądało, jak wcześniej sprawdzisz bonusy od bukmacherów i grając u nich zwiększysz swoje emocje z kibicowania wybranej drużynie.

Lyon – Rennes, kursy bukmacherów

Kursy na mecz Lyon – Rennes dość jednoznacznie wskazują na to, że to gospodarze mają tutaj o wiele większe szanse. Pytanie tylko, czy to wykorzystają?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 23:31.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Lyon - Rennes?

To spotkanie obejrzysz w Fortunie i Eleven Sports!

O której Lyon zagra z Rennes?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 17:05.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze