Bukmacher LVBET z powodzeniem działa na angielskim rynku. Firma od jakiegoś czasu wspiera również polską drużynę PFC Victoria Londyn. W związku z owocną współpracą w poprzednich latach, umowa została przedłużona do końca sezonu 2021/2022. Zwiększyły się również elementy współpracy, od logotypu na przodzie koszulek, po akcje online i w mediach społecznościowych!

PFC Victoria Londyn i LVBET

Na początku warto przedstawić drużynę Victorii Londyn, ponieważ nie wszyscy muszą znać jej historię. Klub został założony w 2016 roku. Głównym celem drużyny jest tworzenie zaplecza dla wyższych angielskich lig, a także pomoc dla młodszych polskich zawodników, którzy mogą zasmakować seniorskiego futbolu.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Victorią Londyn, czego konsekwencją jest zwiększenie naszego zaangażowania sponsorskiego przy kolejnej umowie z klubem. Wierzymy w dalszy dynamiczny rozwój tego projektu sportowego, dlatego też postanowiliśmy związać się tym razem umową długoterminową.” – Łukasz Kieza, Head of Marketing LVBET

lvbet opinie

W związku z nową umową, która potrwa do końca sezonu 2021/2022, zwiększy się zakres działań z obu stron. Na przodzie koszulek Victorii Londyn będzie widoczny logotyp bukmachera. Oprócz tego zwiększy się zakres komunikacji, szczególnie w aspekcie mediów społecznościowych i działań online.

Przypomnijmy, że LVBET od sezonu 2019/2020 jest również oficjalnym partnerem Vanarama National League w Wielkiej Brytanii. Widać, że angielski rynek stał się ważnym obiektem działań legalnego bukmachera.