LVBET rusza z nową ofertą dla początkujących graczy. Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera to czeka na Ciebie specjalna promocja powitalna. LVBET bonus na start proponuje Ci unikalny kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz możliwość przetestowania najnowszej oferty zupełnie za darmo. Zapoznaj się z poniższym artykułem i wejdź do gry jak prawdziwy VIP!

 

 

LVBET bonus na START przy rejestracji

Pewnie zastanawiasz się czy warto skorzystać z przygotowanego przez nas kodu promocyjnego? Gwarantujemy, że tak! Dzięki LVBET bonus uzyskasz dostęp do darmowego zakładu w wysokości 20 zł i dodatkowe 1500 zł przy wpłacie depozytu na konto bukmacherskie (1000 zł po dokonaniu pierwszej wpłaty i 500 zł po drugim depozycie). Ponadto przy posiadaniu karnetów klubów sponsorowanych przez LVBET otrzymujesz darmowy zakład o wartości 50 zł. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem sportów wirtualnych to po obróceniu kwoty 100 zł (w ciągu tygodnia w kategorii sporty wirtualne) zyskujesz dodatkowe 20 zł. 

Na sam start możesz otrzymać nawet 1590 zł! Pamiętaj, że tak wysoka oferta dostępna jest wyłącznie po zarejestrowaniu się za pośrednictwem naszego portalu. Jeśli jesteś zdecydowany na założenie konta bukmacherskiego w LVBET, kliknij w poniższy przycisk.

 

LVBET freebet – bonus bez depozytu

Zainteresowany postawieniem swojego pierwszego zakładu bez ryzyka? Darmowy zakład o wartości 20 zł otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na rejestrację konta z użyciem naszego unikalnego kodu promocyjnego1500PLN. Po założeniu swojego prywatnego konta bukmacherskiego, wyślij wiadomość e-mail z tytułem: Bonus bez depozytu na adres promocje@lvbet.pl. Dodatkowa kasa zostanie przelana na Twój profil w ciągu 48 godzin. 

 

LVBET bonus od depozytu

Nagroda za wpłatę swojego pierwszego depozytu? Dlaczego nie 🙂 Taki rodzaj bonusu zawsze związany jest ze spełnieniem przez gracza jakiś warunków. Jednak nie są one skomplikowane. Legalny bukmacher LVBET postanowił, że kurs zostanie pomnożony przez x100, a wartość bonusu będzie wynosiła 1%. Pamiętajmy, że w przypadku bonusu od depozytu LVBET zastrzega sobie dwie wpłaty. 

PRZYKŁAD: Jeśli zdecydujemy się na wpłacenie 500 zł – to otrzymamy 5 zł na grę z pomnożonym kursem x100. Czyli bonus, jaki otrzymamy wynosić będzie 500 zł

Pierwszym wymogiem LVBET, jaki musimy spełnić jest postawienie kuponu z minimum 3 zdarzeniami. Drugi wymóg dotyczy kursu minimalnego. Łączny kurs minimalny to 2.50, a kurs minimalny dla każdego ze zdarzeń wynosi 1.25. Wpłata kwoty aktywującej bonus wynosi 50 zł, a czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. 

Wpłata od drugiego depozytu działa na podobnych warunkach. Mianowicie minimalna wpłata to 50 zł. Jednak tym razem otrzymamy dodatkowe 50% wartości wpłaconych pieniędzy (do kwoty 500 zł). Reszta wymogów pozostaje taka sama, czyli kupon z minimum 3 zdarzeniami, minimalny kurs całkowity 2.50, a minimalny kurs na pojedyncze zdarzenie 1.25. 

Jeśli zdecydujemy się na wpłatę niższego depozytu (w przedziale 10 zł – 49 zł) to również zostanie nam przyznany bonus z mnożnikiem x100. Wymogi odnoszące się do kursu i kuponu są identyczne jak powyżej. Do uzyskania bonusu wymagane jest wysłanie wiadomości e-mail na adres promocje@lvbet.pl z tytułem Bonus Powitalny”

 

Jak odebrać LVBET bonus?

Doskonale wiecie, że bonusy przewidziane dla początkujących graczy mogą osiągnąć wartość 1590 zł. Pisaliśmy o tym w powyższych akapitach. 

lvbet bonus

 

  • 1000 zł bonusu od pierwszej wpłaty depozytu

 

  • 500 zł od drugiej wpłaty depozytu

 

  • 20 zł wartości freebetu (czyli darmowego zakładu)

 

  • 50 zł wartości drugiego darmowego zakładu (przy posiadaniu karnetu klubu sponsorowanego przez bukmachera LVBET)

 

  • 20 zł dodatkowych środków pieniężnych do wykorzystania przy obstawianiu kuponów na sporty wirtualne

 

Aby skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej dla graczy LVBET, należy wykonać kilka prostych czynności:

 

 

  • wysłanie wiadomości e-mail – pod adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule wyrażenie „Bonus bez depozytu”.

 

  • uzyskanie bonusu bez depozytu – po wysłaniu e-maila do legalnego bukmachera LVBET, otrzymamy dodatkową kwotę 20 zł. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto bukmacherskie. 

 

  • zagranie i złożenie pierwszego depozytu – aby zbliży się do uzyskania pełnego bonusu z oferty powitalnej, należy dokonać pierwszego depozytu na swoje prywatne konto bukmacherskie. Uzyskamy dostęp do dodatkowych 1000 zł.

 

  • złożenie drugiego depozytu – dokonanie drugiej wpłaty środków pieniężnych na konto bukmacherskie, daje możliwość odebrania kolejnych 500 zł.

 

  • odbierz bonus powitalny LVBET – spełnienie wymogu wpłaty dwóch depozytów, aktywuje uzyskanie bonusu w wysokości 1500 zł. 

 

Rejestracja konta bukmacherskiego

Pierwsza czynność związana z procesem rejestracyjnym to kliknięcie w nasz baner lub przycisk, który automatycznie przekieruje gracza do formularza rejestracyjnego. Rejestracja bezpośrednio przez stronę internetową bukmachera LVBET upoważnia do skorzystania z podstawowej oferty. 

UWAGA: Nasi czytelnicy mogą liczyć na specjalną ofertę promocyjną! Dzięki, której bonus powitalny zostanie dodatkowo powiększony 🙂 Naciśnij przycisk poniżej, aby otrzymać bonus!

 

Po znalezieniu się na stronie rejestracyjnej, należy wcisnąć przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”, znajdujący się na środku ekranu. Zostaniemy automatycznie przekierowani do formularza rejestracyjnego, składającego się z 3 etapów: Podstawowe dane, Szybka rejestracja oraz Pełna rejestracja. 

 

Podstawowe dane

W tym kroku wymagane informacje, które należy wpisać przy rejestracji to: imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL.

lvbet bonus rejestracja

 

Szybka rejestracja

W przypadku szybkiej rejestracji, cały proces zajmuje góra 1 minutę. W formularzu należy wypełnić nasze dane osobowe: imię nazwisko, numer PESEL, login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i nasz unikalny kod promocyjny – 1500PLN). Po naciśnięciu przycisku Zakończ rejestrację”, musimy zaczekać aż LVBET zweryfikuje autentyczność podanych przez nas danych. Na Twój adres e-mail zostanie przesłana wiadomość informująca o poprawnej weryfikacji konta bukmacherskiego. Od teraz możemy śmiało korzystać z oferty operatora LVBET. 

Jednak posiadanie konta tymczasowego ma swoje minusy. Decydując się na założenie takiego konta możemy liczyć na uzyskanie bonusu od wpłaty, jednak nie przysługuje nam bonus bez depozytu. Z opcją wypłat też nie wygląda to zbyt ciekawie ponieważ wyłącznie pełna weryfikacja upoważnia gracza do wypłacania wygranych przez niego środków pieniężnych. Wiąże się to z podaniem bardziej szczegółowych danych, między innymi numeru swojego konta bankowego. Dodatkowo przy korzystaniu z konta tymczasowego obowiązują limity na zakłady bukmacherskie w wysokości 5200 zł. 

lvbet bonus

 

Pełna rejestracja

Korzystanie z pełnej oferty legalnego bukmachera LVBET możliwe jest po wykonaniu 3 kroku formularza – pełnej rejestracji. Od razu zaznaczymy, że proces pełnej rejestracji konta nie należy do trudnych. Oprócz powyższych danych zawartych w 2 poprzednich krokach, musimy wypełnić rubryczkę z numerem konta bankowego oraz dodać skan dowodu osobistego (jeśli nie posiadacie skanera można po prostu wykonać wyraźne i kolorowe zdjęcie swoim smartfonem). 

Istnieje możliwość odrzucenia skanu dowodu tożsamości, w przypadku: niewyraźnego zdjęcia, czarno białego skanu, prześwietlenia zdjęcia oraz wykonania wyłącznie zdjęcia jednej strony dowodu. W wyniku takiej sytuacji szybko otrzymamy informację na naszego e-maila, w której uzyskamy dokładny opis naszego błędu. Przykładową wiadomość przedstawiamy poniżej. 

LVBET bonus

 

Pamiętaj również o użyciu proponowanego przez nas kodu promocyjnego – 1500PLN, dzięki któremu możesz liczyć na dodatkowy bonus od depozytu o wartości 1500 zł oraz zakład bez ryzyka 20 zł! Oferta promocyjna jest aktywowana wyłącznie po dokonaniu rejestracji, za pośrednictwem naszego portalu sportowego.

 

Na co wykorzystać freebet LVBET  20 zł?

Oferta bukmacherska proponowana przez operatora LVBET umożliwia graczom wiele dobrych wyborów. Musimy przyznać, że ilość zdarzeń, konkurencyjne kursy bukmacherskie oraz zakłady specjalne należą do najlepszych w Polsce

Zatem, co warto obstawiać? Po rozpoczęciu się najbardziej wyczekiwanej Ekstraklasy i Ligi Mistrzów, jest w czym wybierać. Jednak każdy gracz powinien wiedzieć w czym czuję się najpewniej i sam zdecydować, jakie zakłady obstawić. Ilu graczy, tyle możliwości wyboru. Pamiętajmy, że zakład bez ryzyka należący do oferty promocyjnej LVBET obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony przez nas zakład. Od momentu przelania środków na konto bukmacherskie, posiadamy 30 dni na wykorzystanie bonusu. Warto dwa razy zastanowić się nad typami umieszczonymi na naszym kuponie ponieważ zakład bez ryzyka przysługuje jednorazowo. 

Jeśli jesteś ciekaw innych promocji bukmacherskich odwiedź nasz portal sportowych Zagranie.com i wejdź w zakładkę BONUSY I OPINIE. Znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące aktualnych ofert promocyjnych na polskim rynku!