Wisła Płock to jeden z tych klubów Ekstraklasy, które stale się rozwijają. W tym sezonie zapewne celują w TOP 6, a może nawet i europejskie puchary. Teraz dalej wspierani przez swojego sponsora, którym jest LV BET. U tego bukmachera z kodem promocyjnym możesz odebrać także pakiet bonusów, więc zobacz, o co chodzi!

LV BET sponsorem Wisły Płock

Wisła Płock w ubiegłym sezonie zmagania w Ekstraklasie zakończyła dopiero na 12 miejscu. Nie jest to zły wynik, ale mógł być zdecydowanie lepszy. Zawodnikom Wisły pod koniec sezonu brakło po prostu sił, żeby zdobyć kilka zwycięstw więcej. Teraz celują więc w lepszy wynik i być może nawet europejskie puchary. Jednak, aby tak się stało, to potrzebują jeszcze kolejnych wzmocnień i kilku ciekawych transferów. Reszta ligi nie uzbroiła się jakoś specjalnie, za wyjątkiem Rakowa, czy Legii Warszawa, więc dobry wynik jest w zasięgu.

Szczególnie że teraz sponsorem Wisły Płock dalej będzie LV BET. To bukmacher, który na polskim rynku działa już od wielu lat. Wcześniej wspierał m.in. FAME MMA, czy Wisłę Kraków. Teraz znowu będzie miał okazję do wykazania się we współpracy właśnie z drużyną z Płocka.

LV BET kod promocyjny —> zobacz, jak odebrać bonus u tego bukmachera!

lv bet wisla plock

Niedawno Polskę obiegła informacja, że LV BET będzie dalej oficjalnym sponsorem Wisły Płock. Umowa między tymi firmami obowiązywać będzie aż do 2023 roku. Warto wspomnieć, że akcje promocyjne organizowane w mediach społecznościowych, czy atrakcje dla kibiców (zarówno na meczach, jak i online), będą dalej podtrzymane.

Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock, powiedział, że: Bardzo się cieszę, że firma, z którą współpracujemy już od kilku sezonów postanowiła związać się z nami kolejną umową. To udowadnia, że nasza dotychczasowa współpraca przebiegała wzorowo. Cieszymy się, że w tych obecnych, ciężkich czasach, w okresie pandemii COVID-19, LV BET był razem z Wisłą Płock. Postanowiliśmy związać się nową umową na dłużej. Przed nami nowe wyzwania, nowe cele i mam nadzieje, że wspólnie będziemy tworzyć coś fajnego i razem osiągać sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN otrzymasz pakiet powitalny. Wystarczy, że założysz konto z naszego linku i wpiszesz ten kod, a dostaniesz:

  • 100% do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN zakład bez ryzyka
  • 70 PLN bonusów
  • 20 PLN freeebetów

Zaloguj się aby dodawać komentarze