Jeżeli interesujecie się niższymi, zagranicznymi ligami, to dobrze się stało, bo ogłoszono przedłużenie współpracy jednego z bukmacherów z Vanarama National League. Mowa o LV BET, gdzie z kodem promocyjnym otrzymacie dodatkowe bonusy, a poniżej dowiecie się też, na czym ma to polegać. 

Zgarnij bonusy w LV BET z kodem promocyjnym

National League to najwyższy poziom National League System. Jest piątym szczeblem rozgrywek w Anglii. Wszystkie wyższe poziomy są w pełni profesjonalne, a National League jest mieszanką klubów zawodowych i półprofesjonalnych. To najniższa dywizja w Anglii, której mecze rozgrywane są na terenie całego kraju, a spotkania finałowe mają miejsce na Wembley. Te rozgrywki to kolejny cel ekspansji LV BET.

LV BET x VNL

Bukmacher przedłużył bowiem umowę sponsorską z Vanarama National League. LV BET będzie współpracował z wszystkimi drużynami, zarówno z Północy, jak i Południa. Firma chce zwrócić uwagę na promowanie odpowiedzialnego hazardu, a także dbania o zdrowie psychiczne. Sam bukmacher będzie widniał na wszystkich stadionach, a dla graczy zostanie zapewne przygotowany szereg aktywacji, zarówno offline, jak i online. Szczegóły pewnie poznamy w najbliższej przyszłości.

W LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN możecie otrzymać też bonusy na start. Jeżeli podacie kod podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 100 procent do 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 333 złote na zakład bez ryzyka
  • 70 złotych w bonusach
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze