LV BET to bukmacher, który stale się rozwija, a teraz został nowym sponsorem głównym Śląska Wrocław. LV BET zastąpi Noblebet, a wspierać Śląska będzie aż do 2025 roku. LV BET z kodem promocyjnym oferuje Wam ciekawe promocje, szczególnie te dla kibiców!

 LV BET nawiązał współpracę ze Śląskiem Wrocław!

Współpraca Śląska z nowym sponsorem rozpocznie się dopiero od kolejnego sezonu, ale obie strony postanowiły to ogłosić już teraz. Zgodnie z zawartą umową, logo LV BET znajdzie się na wszystkich materiałach promocyjnych wrocławskiego klubu. W tym będą koszulki meczowe i treningowe, materiały promocyjne klubu, czy banery na stadionie.

Współpraca przewiduje również wiele wspólnych aktywności dla kibiców Śląska w mediach społecznościowych oraz w czasie meczów. To dość ciekawa opcja i popularna wśród bukmacherów.

W LV BET kod promocyjny da Wam dostęp do pakietu powitalnego – nie przegapcie go!

lv bet sponsorem slaska wroclaw

– Cieszymy się, że rok przed wygaśnięciem dotychczasowej umowy sponsoringowej możemy zaprezentować nowego sponsora głównego. Nowy, kilkuletni kontrakt gwarantuje Śląskowi Wrocław jeszcze lepsze warunki i świadczy o zaufaniu, jakim obdarzyła nas firma LV BET. Nie kryję satysfakcji i uważam to za nasz duży sukces, że tak uznana i wiarygodna marka, jaką jest LV BET, wyraża determinację, by wspierać nasz klub w dalszym rozwoju. Jednocześnie pragnę podziękować marce Noblebet za współpracę i zaangażowanie w trakcie dwóch ostatnich sezonów – podkreśla Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Trzeba przyznać, że LV BET rozwija się coraz bardziej i kibice Śląska Wrocław mogą spodziewać się wielu ciekawych promocji, a obstawiając u tego operatora jeszcze bardziej zwiększą emocje z kibicowania!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W LV BET kod promocyjny 3423PLN da Wam bonus powitalny, a w nim:

  • 100% do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN na zakład bez ryzyka
  • 70 PLN bonusów
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze