Grudzień to czas rozdawania prezentów, w tym m.in. pieniędzy i innych bonusów u bukmacherów. W LV BET z kodem promocyjnym możecie odebrać pakiety startowe, a oprócz tego wziąć udział w Turnieju Adwentowym organizowanym przez operatora. Do wygrania jest nawet 5 000 złotych, więc sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby zgarnąć wspomniane rzeczy i dodatkową kasę!

LV BET oferuje dodatkowe pieniądze z kodem promocyjnym!

Grudzień stoi nie tylko pod znakiem świąt, prezentów i bonusów, ale też wielu ciekawych meczów. W nadchodzącym miesiącu będziemy świadkami m.in. spotkań w topowych ligach, czy europejskich pucharów, gdzie do dogrania zostały jeszcze dwie kolejki, od których bardzo dużo będzie zależeć. Drżeć o grę w fazie pucharowej może, chociażby Real Madryt, czy Atletico Madryt, które mogą mieć spore problemy. Jednak taki okres to tak jak wspomniałem, dobra okazja, żeby zgarnąć trochę bonusów i prezentów. W jaki sposób można to zdobyć w LV BET?

lv bet baner bonusy

Sytuacja jest dość prosta, a bukmacher w dniach 30 listopada – 23 grudnia zorganizuje Turniej Adwentowy. Do wygrania podczas niego jest nawet 5 000 złotych za pierwsze miejsce, a także 2500 oraz 2250 za odpowiednio drugą i trzecią lokatę. Do turnieju kwalifikują się tylko wygrane zakłady ze stawką nie mniejszą niż 20 złotych. Punkty naliczają się w prosty sposób: kurs x liczba selekcji. Zasady są dość proste, osoby z największą liczbą oczek zgarniają punkty i pną się w klasyfikacji. Z kolei same nagrody zostaną przyznane graczom 24 grudnia do godziny 14:00. Warto pamiętać, że łącznie nagrodzona pieniędzmi zostanie aż pierwsza piętnaska!

W LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN zgarniecie też szereg bonusów, takich jak:

  • 100 procent do 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 333 złotych w zakładzie bez ryzyka
  • 70 złotych bonusu
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze