Firma LV BET podpisała umowę z Vanarama National League i zostanie Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim rozgrywek. Kontrakt został podpisany do końca sezonu 2019/2020, a współpraca rozpocznie się od finałów Play-Off odbywających się 11 maja na stadionie Wembley.

Vanarama National League i LVBET

Vanarama National League to odpowiednik piątej klasy rozgrywkowej w Anglii. W tej lidze występuje mieszanka zawodowych i półprofesjonalnych klubów piłkarskich. Rozgrywki odbywają się na terenie całego kraju, natomiast finał w stolicy brytyjskiego futbolu – na Wembley!

Bukmacher

Dyrektor generalny National League – Michael Tattersall:Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z LV BET już w czasie tegorocznych rozgrywek i potrwa ona również przez cały sezon 2019/20. LV BET jako sponsor pojawi się już podczas finału Play-Off na Wembley i pomoże wspierać rozwój National League promując jednocześnie zasady odpowiedzialnego hazardu”.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z National League w tym sezonie i tym samym obecnością na Wembley 11 maja podczas finałów Play-Off” – dodaje Adrian Sidowski, dyrektor generalny LV BET. „Cieszymy się, że możemy dotrzeć z naszym produktem do fanów 68 zespołów w trzech dywizjach National League poprzez dedykowane promocje oraz treści w mediach cyfrowych i społecznościowych”.

Dla bukmachera LVBET będzie to kolejny przejaw aktywności sponsorskiej na arenie międzynarodowej. Firma od ubiegłego sezonu wspiera Victoria Londyn. Wcześniej operator wspierał również niemiecką reprezentację w hokeju na lodzie, a także zespół Kölner Haie.