Na polskiej scenie esportowej jest co najmniej kilka organizacji, które wyglądają bardzo dobrze. Jedną z nich jest na pewno Anonymo. To organizacja mają niespełna lekko ponad rok, ale już zdążyła odcisnąć duże piętno na polskim esporcie. Teraz otrzymała także odpowiednie wsparcie, bowiem jej nowym sponsorem zostało LV BET. Dzięki temu na pewno będzie teraz więcej zakładów związanych z tą drużyną, a te przedstawimy w naszym typach na esport!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LV BET gra razem z Anonymo!

Anonymo to jedna z najświeższych organizacji na polskim podwórku, która skupia się wokół CS:GO i TFT. W Counter Strike’u ma w składzie ma dużą, światową gwiazdę, Snaxa, a także dobrze znanych w Polsce zawodników, jak Innocent, czy mynio. Skład uzupełniają kylar i blacktear5. Ten ostatni do drużyny dołączył dopiero w przed kilkoma dniami. Nie jest to znany zawodnik, ale umiejętnościom na pewno nie ustępuje swoim kolegom z drużyny.

Warto jednak wspomnieć, że Anonymo, tak jak reszta polskich drużyn CS:GO, jest dość słabe na europejskim tle. Nie radzi sobie w meczach z poważniejszymi rywalami, chociaż raz blisko było świetnego wyniku w starciu z Ninjas in Pyjamas podczas Flashpoint. Polacy co prawda wygrali, ale przy zielonym stoli załatwiono powtórkę spotkania, w której NiP zwyciężyło. Od tego jednak czasu niewiele się ruszyło i gołym okiem widać, że raczej będzie to mocna ekipa, ale tylko na krajowym podwórku. W starciach z zespołami z innych krajów znowu może być trudno, chociaż można liczyć na to, że odmieni zły trend panujący na polskiej scenie CS:GO.

Typy esport —> sprawdź nasze propozycje na mecze CS:GO, League of Legends i Valoranta!

lv bet anonymo sponsorLV BET postanowił wspierać polski esport i został oficjalnym sponsorem Anonymo. Fani tej drużyny mogą spodziewać się wielu wspólnych działań marketingowych obejmujących m.in. media społecznościowe, a także dedykowanych promocje u tego bukmachera. Obie strony planuję też sporo niestandardowych aktywacji, zarówno w formie online, jak i offline.

Cieszymy się, że jako marka LV BET mogliśmy tak wykonać kolejny krok w świecie esportu. Nasi gracze z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej aktywni w dziedzinie sportów elektronicznych. Dzięki temu my, jako LV BET, możemy rozwijać nie tylko nasz produkt, ale także poszerzać swoją działalność z takim partnerem, jakim jest Anonymo – mówi Monika Płaczkowska, General Sponsorship and Marketing Manager z LV BET.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w LV BET, to na pewno warto je założyć z naszym kodem ZAGRANIE. Dzięki temu będziesz mógł uczestniczyć w dedykowanych akcjach od tego bukmachera, a także zgarniesz bonus o wartości ponad 3423 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze