LV BET kod promocyjny: nowe funkcje, bonus na start i zmiany u bukmachera!

lvbet

Na polskim rynku bukmacherów oprócz najpopularniejszych operatorów coraz chętniej łokciami rozpychają się mniej znane firmy. Jedną z nich jest LV BET, który na 2021 zapowiedział nowe otwarcie. Bukmacher postawił na nowy design strony internetowej oraz aplikacji, poszerzył ofertę streamingową, a także otworzył się szerzej na esport. Do tego w LV BET z kodem promocyjnym możecie liczyć na nowe dodatki!

LV BET kod promocyjny – sprawdź nowe bonusy i otwarcie u bukmachera!

Dla wielu firm 2020 rok był dość trudny, a 2021 zapowiada się na trochę lepszy. Nic więc dziwnego, że np. bukmacherzy stawiają na ciekawe innowacje, które mają zmienić dużo w użytkowaniu, czy też samej ofercie. Jednym z takich operatorów jest LV BET.

Wspomniane zakłady bukmacherskie już na starcie 2021 roku mają zupełnie nowe otwarcie. Co więc postanowił zmienić ten operator? Dość dużo rzeczy!

lvbet grafika

Bukmacher zmienił design strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Do tego poszerzył swoją ofertę streamingową o nowe rzeczy, takie jak: esport, czy coraz większa liczba transmisji z piłki nożnej lub koszykówki.

Do tego zmagania sportów elektronicznych będzie teraz można obstawiać w aplikacji mobilnej, co wcześniej było niemożliwe. LV BET zwiększył również kurs w lokalach na wybrane zdarzenia i teraz można wygrać nawet 75 procent więcej. Gracze mogą również wpłacić pieniądze za pomocą BLIKU. Operator postawił również na odświeżenie swojego wizerunku w mediach.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak więc widzicie, zmian jest dość dużo, a do tego dochodzi jeszcze nowy bonus w ramach pakietu startowego. Teraz gracze będą mogli grać bez podatku przez dwa tygodnie. Do tego w LV BET z kodem promocyjnym zgarniecie również:

  • 100 procent do 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 333 złote na zakład bez ryzyka
  • 70 złotych bonusów
  • 20 złotych freebetu

Zaloguj się aby dodawać komentarze