Mecze rewanżowe Ligi Mistrzów mogą dostarczyć ogromnych emocji. Z jednej strony wiemy już bardzo dużo, ale wiemy również, że wszystko nadal jest otwarte. Chcesz jeszcze zwiększyć emocje z tym związane? Sprawdź LV BET bonus, typuj LM i LE i wygrywaj bez podatku! W artykule znajdziesz wszystkie szczegóły tej promocji i dowiesz się więcej nt. promocji w LV BET!

lvbet_baner_desktop-4

Typuj LM oraz LE i wygrywaj więcej!

Od 10 do 12 marca trwa promocja w LV BET, dzięki której możesz typować Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy i wygrywać bez podatku! Jedyne co musisz zrobić to postawić kupon zawierający tylko i wyłącznie zdarzenia na wymienione rozgrywki.

Minimalna oraz maksymalna stawka nie są wymagane. Podobnie jest z rodzajem zakładów. Możesz korzystać z oferty przedmeczowej, typować live, single oraz kombi. Zakłady zawierać możesz poprzez aplikację, urządzenia mobile, strony bukmachera oraz w punktach stacjonarnych. Jak widzisz udział w tej promocji możesz wziąć na każdy z możliwych sposobów. Każdy kupon na LM oraz LE pozbawiony będzie podatku, czyli standardowy wskaźnik (0,88) zmieni się na 1,00, czyli Twoje wygrane wzrosną o 100%! Przyznaj, że taki LV BET musi Ci odpowiadać. 

Koniecznie sprawdź -> bukmacherzy bez podatku <-, a dowiesz się u jakich bukmacherów możesz grać bez odjęcia podatku! 

LV BET bonus – co jeszcze na Ciebie czeka?

Jeśli szukasz więcej informacji nt. promocji w LV BET, to koniecznie sprawdź nasz artykuł -> LV BET bonus. W jednym miejscu dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji. Pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym: 1500PLNmożesz liczyć na dodatkowe środki na grę! 1500 PLN bonusu od depozytu, 20 PLN na sporty wirtualne, 20 PLN na darmowy zakład oraz 50 PLN dla posiadaczy karnetów – to wszystko czeka na Ciebie! Załóż konto już teraz i wykorzystaj LV BET bonus!

Zaloguj się aby dodawać komentarze