Bukmacher LV BET niegdyś był jednym z najpopularniejszych w naszym kraju, jednak od dłuższego czasu traci na popularności. Teraz jednak pozyskał nowego ambasadora na Brazylię, którym został Douglas Costa – czołowy piłkarz Bayernu Monachium. Z tej okazji możesz zgarnąć bonus w LV BET i odebrać ciekawe rzeczy!

LV BET bonus – odbierz promocje z okazji nowej współpracy!

LV BET to jeden z tych bukmacherów, którzy w pewnym czasie stracili na popularności, ale teraz odbudowują to. Przede wszystkim ten operator skupia się na współpracach z ciekawymi osobami i nie inaczej jest tym razem, gdyż postawił na pracę z Douglasem Costą, znanym i czołowym zawodnikiem Bayernu Monachium. Mistrz Niemiec będzie promował LV BET na rynku brazylijskim, co z całą pewnością jest ciekawym rozwiązaniem. 

– Bardzo się cieszę, że mogę nawiązać współpracę z LV BET jako ambasador marki, która debiutuje na brazylijskim rynku. To ambitny zespół z wielkimi planami, a ja będę miał przywilej pomagania im w różnych działaniach marketingowych oraz dzielenia się swoją wiedzą na temat piłki nożnej – powiedział Douglas Costa, członek kadry Brazylii na mistrzostwa świata 2018.

LV BET grafika promocyjna douglas

Współpraca LV BET z Douglasem Costą zapewne będzie opierać się na różnych kampaniach i promowaniu marki. Piłkarz jest dość zaangażowany, a fani mogą wyczekiwać ciekawych promocji. Już teraz w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN, który da Wam bonusy, takie jak:

  • 100 % do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN zakład bez ryzyka
  • 70 PLN bonusów
  • 20 PLN freebet
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze