Luton – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.09.2023

Bellegarde siedzący na murawie

Gdzie oglądać Luton – Wolves? Jak co weekend, tak i tym razem angielska Premier League oferuje nam szereg ciekawych spotkań! W 6. kolejce zobaczyć będziemy mogli chociażby ważną dla układu dolnej części tabeli rywalizację Luton z Wolves i to właśnie o tym meczu powiemy więcej w poniższym tekście. Poinformujemy gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo – zapraszam więc do sprawdzenia.

Luton – Wolves, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Luton Town z Wolverhampton będzie jednym z pięciu sobotnich spotkań w Premier League! Beniaminek wystartował beznadziejnie i do tej pory nie zdobył w lidze ani punktu. Wolves do tej pory wygrali jedno spotkanie, a w czterech pozostałych, obeszli się smakiem. Starcie na przedmieściach Londynu rozpocznie się 23. września 2023 roku punktualnie o godzinie 16:00. Niestety nie znajdziemy nigdzie transmisji telewizyjnej, jednak już teraz możecie zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie:

Luton – Wolves: transmisja i stream online za darmo

Coraz częściej zdarza się, że kibice piłki nożnej szukając transmisji z danego meczu, czy wydarzenia, zaglądają do Internetu i tam szukają streamów online. W przypadku meczów Premier League mamy do dyspozycji właśnie taką opcję i jest nią transmisja dostępna w serwisie streamingowym Viaplay. Zła informacja jest taka, że chociaż znajdziemy tam stream ze spotkania Luton – Wolves, to dostęp do niego nie będzie niestety darmowy, ale będzie wymagał poniesienia dodatkowej płatności.

Gdzie oglądać Luton – Wolves?

A niestety tylko na wspomnianej wyżej stacji będziemy mogli legalnie i bezpiecznie obejrzeć zawody pomiędzy Luton, a Wolves. Niektóre spotkania są również pokazywane na antenach Canal+, jednak ten konkretny mecz będzie dostępny tylko w Viaplay. Warto natomiast zerknąć w międzyczasie na transmisje live u polskich bukmacherów, gdyż tam również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Polecam i życzę wielu emocji przy sobotnich starciach Premier League!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze