Luton – Sunderland: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.05.2023

Jack Clarke podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Luton – Sunderland? Zarówno walka o utrzymanie w Premier League, jak i o awans do angielskiej ekstraklasy jest w obecnej kampanii niezwykle zacięta! O promocję rywalizują w barażach 4 ekipy Championship, a już we wtorkowy wieczór dojdzie do rewanżowej potyczki Luton Town z Sunderlandem. Poniżej powiemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć owe spotkanie na żywo! Zapraszam więc do sprawdzenia.

Luton – Sunderland, transmisja na żywo w TV

Pierwsze spotkanie Sunderlandu z Luton było bardzo ciekawym widowiskiem, które to dostarczyło fanom wielu emocji i zwrotów akcji. Finalnie to Czarne Koty zwyciężyły pierwsze starcie wynikiem 2:1, a dziś postarają się obronić zaliczkę z pierwszego starcia. Pamiętajmy jednak, że to Luton zakończyło regularną kampanię na 3. pozycji, a Sunderland uplasował się na 6. miejscu i to rzutem na taśmę! Emocji możemy się więc spodziewać, a samo starcie rozpocznie się 16. maja o godzinie 21:00. Niestety transmisji telewizyjnej z tego pojedynku nie znajdziemy, jednak w wolnej chwili warto sprawdzić wszystkie transmisje u polskich bukmacherów!

Luton – Sunderland: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to gdzie obejrzeć barażowe spotkanie Luton – Sunderland? Oczywiście w internecie! W Polsce mamy coraz więcej jakościowych serwisów streamingowych, dzięki którym nie musimy skakać po pirackich stronach i ryzykować pobrania niepożądanych programów na swój komputer. Jeżeli chodzi o spotkania Championship, to prawa transmisyjne do pokazywania meczów tej ligi posiada operator Viaplay! Sprawdźcie koniecznie opinie o bukmacherze STS, u którego obstawicie to spotkanie, a ja wyjaśniam, jak obejrzeć je na żywo w Viaplay:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Luton – Sunderland

Gdzie oglądać Luton – Sunderland?

Jeżeli nie komputer lub laptop to może smartfon? Operator Viaplay od dłuższego czasu posiada już własną aplikację mobilną, na której również bez problemu obejrzycie najciekawsze mecze Championship, w tym właśnie starcie Luton Town – Sunderland. Pobierzecie ją zarówno z App Store, jak i Google Play, a po zalogowaniu się na swoje konto, zyskacie dostęp do wszystkich streamów i transmisji! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze