Luton – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.02.2024

Scott McTominay podający piłkę

Gdzie oglądać Luton – Manchester United? Ekipa Czerwonych Diabłów ostatnimi czasy spisuje się fenomenalnie i wygrywa kolejne spotkania! Tym razem zespół z Old Trafford wybierze się na teren beniaminka, a więc Luton, by tam powalczyć o kolejny triumf w lidze. Gdzie i w jaki sposób spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Luton – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Ekipa Luton w obecnej kampanii jest szalenie groźna u siebie, co potwierdzą chociażby zespoły Liverpoolu, czy Brightonu, które na Kenilworth Road traciły punkty. Manchester United od początku 2024 roku spisuje się jednak świetnie i pozostaje niepokonany. Wiele wskazuje zatem na to, że batalia w ramach 25. kolejki będzie szalenie ciekawa! Jej start wyznaczony został na 18. lutego 2024 roku o godzinie 17:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, spotkanie to zostanie pokazane na Canal+ Sport, a zatem będzie można legalnie i bezpiecznie obejrzeć je w telewizji! Co natomiast wiadomo o streamach online?

Luton – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to nie jedyna opcja pozwalająca obejrzeć rywalizację Luton – Manchester United na żywo! Kibice ligi angielskiej będą mogli również skorzystać ze streamów online, które również będą w pełni legalne i bezpieczne! Gdzie dokładnie będzie można znaleźć taką transmisję w Internecie? Viaplay w tym sezonie pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej, a zatem na jej serwisie streamingowym w sieci znajdziecie również stream online z rywalizacji Luton – Manchester United na żywo. Niestety za miesięczny dostęp do usług Viaplay należy zapłacić, a kwota takiego zakupu obecnie wynosi 55 PLN. 

Gdzie oglądać Luton – Manchester United?

Wyżej przedstawiłem opcję, dzięki której obejrzycie Luton – Manchester United na żywo. Ostatecznie do Was należy wybór dotyczący ewentualnego zakupu streamu online, czy transmisji w TV. Niestety obydwie opcje wiążą się z dodatkowymi płatnościami, a darmowych alternatyw w przypadku tego konkretnego meczu brakuje. Na koniec zachęcę jeszcze do sprawdzenia, gdzie oglądać Premier League w kontekście pozostałych gier 25. kolejki i nie tylko! Kursy na niedzielne spotkanie Luton – Manchester United prezentują się następująco:

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze