Luton – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Sambi Lokonga po zakończonym meczu

Gdzie oglądać Luton – Fulham? Jednym z 10 ostatnich spotkań Premier League w sezonie 2023/24 będzie rywalizacja na Kenilworth Road, gdzie miejscowy Luton pożegna się z angielską ekstraklasą i zagra z Fulham! Jeśli z jakiegoś powodu chcielibyście obejrzeć akurat to spotkanie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online!

Luton – Fulham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Luton z Fulham zostanie oczywiście rozegrana w ramach ostatniej kolejki Premier League w sezonie 2023/24. Dla miejscowych będzie to ostatni występ w lidze angielskiej, ponieważ szanse na utrzymanie de facto prysły po ostatniej przegranej z West Hamem. Fulham natomiast nie gra już o nic. Spotkanie to rozpocznie się 19. maja 2024 roku o tej samej godzinie co inne starcia, czyli o 17:00 polskiego czasu. Niestety nie będziemy mieli możliwości śledzenia tej rywalizacji na żywo w TV. Będzie można natomiast skorzystać ze streamów online, o czym więcej za momencik!

Luton – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem o streamach online z batalii Luton – Fulham, to teraz powiem nieco więcej na ten temat. W sezonie 2023/24 wszystkie mecze angielskiej Premier League pokazywane są na legalnej i bezpiecznej platformie streamingowej Viaplay. Również spotkanie The Hatters z The Cottagers znajdziemy w ofercie tego wydawcy, jednak niestety za dostęp do miesięcznych usług Viaplay zapłacić należy 55 PLN, a darmowych alternatyw brak. Na marginesie, spotkanie to obstawicie z pomocą rankingu bukmacherów, a pod spodem znajdziecie aktualne kursy!

Gdzie oglądać Luton – Fulham?

Jeżeli do tej pory nie interesowaliście się transmisjami z meczów ligi angielskiej i głowiliście się, gdzie oglądać Luton – Fulham, to mam nadzieję, że nieco rozjaśniłem Wam ten temat. Spotkanie Luton – Fulham, podobnie jak wszystkie inne mecze 38. kolejki, będzie dostępne na żywo w serwisie streamingowym Viaplay. Najciekawsze starcia z angielskiej ekstraklasy regularnie pokazuje również Canal+, jednak w tym konkretnym przypadku takiej alternatywy nie będzie można wykorzystać. Polecam sprawdzić inne transmisje bukmacherów i życzę mnóstwa emocji i wrażeń przy okazji rywalizacji na Kenilworth Road!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze