Gdzie oglądać mecz Luton – Chelsea? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie tych ekip odpalisz w STS TV. Czy trzeba spełnić wcześniej jakieś warunki? Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na ten temat. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć starcie tych ekip bez płacenia za abonament sportowy!

luton, chelsea, sts, baner
fot. sts

Luton – Chelsea, gdzie oglądać

W środę rozegrane zostaną kolejne trzy spotkania w ramach FA Cup. W jednym z nich podopieczni Tuchela zmierzą się z Luton. Co prawda Niebiescy zagrają na wyjeździe, ale nie zmienia to faktu, że i tak są ogromnymi faworytami. Lukaku i spółka mają wielu fanów, którzy zastanawiają się, gdzie oglądać mecz Luton – Chelsea? Tym razem będziesz mógł to zrobić w STS TV, a wszystko dokładnie tłumaczymy niżej:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Luton – Chelsea

Luton – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Luton – Chelsea będzie do obejrzenia w Eleven Sports. Jeżeli nie masz kanałów tej telewizji, to możesz zawsze skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu odbierzesz voucher do Polsat Box Go.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Odbierz voucher
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Luton – Chelsea, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Luton – Chelsea przez internet? Transmisja online będzie pokazywana w STS TV w przeglądarce, a także aplikacjach na telefony i tablety z systemem Android lub iOS. Nie jesteś przekonany co do tego rozwiązania? To sprawdź opinie o STS!

Luton – Chelsea, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Luton – Chelsea możesz jeszcze zerknąć na kursy, które na to starcie wystawili bukmacherzy. W ich ofercie są ciekawe zakłady, jakie można obstawić. Co warto wziąć pod uwagę? Jest to m.in. rynek 1X2 – czyli zakłady na to, kto wygra starcie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 23:06.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Luton - Chelsea?

Starcie Luton - Chelsea będziesz mógł oglądać w STS.

O której Luton zagra z Chelsea?

Rywalizacja Luton - Chelsea zaplanowana została na godzinę 20:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze