Luton – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.01.2024

Evan Ferguson podczas spotkania Brightonu

Gdzie oglądać Luton – Brighton? Ekipa z Luton rozkochała w sobie wielu kibiców Premier League i najpewniej wielu fanów tej ligi trzyma mocno kciuki za utrzymanie The Hatters. W najbliższym starciu beniaminek zmierzy się na swoim terenie z Brightonem, a w poniższym tekście znajdziecie informacje na temat transmisji w TV i streamów online z tej batalii. Zapraszam zatem do lektury.

Luton – Brighton, transmisja na żywo w TV

Ekipa Luton, pomimo bardzo ograniczonych możliwości i dość przeciętnego składu, proponuje bardzo ciekawy i otwarty futbol, a większość meczów na Kenilworth Road ogląda się znakomicie! Podobnie powinno być podczas najbliższej rywalizacji z Brightonem, który ma oczywiście znacznie wyższe cele. Sama batalia rozpocznie się 30. stycznia 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to niestety w naszym kraju zabraknie takiej możliwości. Canal+ pokazuje dwa spotkania na każdą kolejkę Premier League i tym razem wybór stacji padł na inne starcia.

Luton – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Przechodzimy teraz do tematu streamów online, a więc niczego innego, jak transmisji na żywo, tyle że pokazywanej w Internecie. Coraz częściej mamy do czynienia z pokazywaniem spotkań piłkarskich w taki sposób i akurat mecz Luton – Brighton będzie dostepny w formie wspomnianego streamu online na platformie Viaplay! Operator ten jeszcze przez jakiś okres pokazywać będzie wszystkie zmagania w Premier League i co oczywiste, rywalizacja na Kenilworth Road również znalazła się w jego ofercie. Niestety dopowiem, że za odpowiedni pakiet ze steamami w Viaplay trzeba zapłacić kwotę w wysokości 55 PLN miesięcznie.

Gdzie oglądać Luton – Brighton?

Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście, gdzie oglądać Premier League, to przynajmniej w przypadku meczu Luton – Brighton skorzystać będzie można tylko i wyłącznie z transmisji w serwisie streamingowym Viaplay. Niestety starcia ligi angielskiej obecnie pokazywane są tylko tam, a 2 mecze na kolejkę są jeszcze do obejrzenia w Canal+. Polecam zerknąć na dostępne transmisje bukmacherów, jeżeli oglądacie na bieżąco także inne spotkania piłkarskie. Dziękuję za poświęconą uwagę i życzę jak największych emocji we wtorkowy wieczór z Premier League!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze