Luton – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.03.2024

Piłkarze AV po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Luton – Aston Villa? W sobotę na poziomie Premier League zobaczymy w sumie aż 7 potyczek, a ostatnią z nich będzie starcie Luton z Aston Villą! Jeżeli interesuje Was obejrzenie tego spotkania na żywo, to w poniższym tekście przeczytacie o wszystkich dostępnych opcjach w kontekście transmisji w TV i streamów online. Zapraszam do sprawdzenia szczegółów.

Luton – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Niemalże jak co sobotę, tak i tym razem angielska Premier League zagwarantuje masę ciekawych gier i emocji z nimi związanych! Spotkanie Luton – Aston Villa będzie ostatnim sobotnim meczem 27. kolejki. Oznacza to, że rozpocznie się ono 2. marca 2024 roku o godzinie 18:30 polskiego czasu. Oczywiście mecz ten będzie można w Polsce obejrzeć na żywo i legalnie, jednak niestety nie za sprawą transmisji w TV. Skorzystać będzie można natomiast z bezpiecznych streamów online, do których przejdę po przedstawieniu kursów bukmacherskich na omawiany pojedynek:

Luton – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

W przypadku gdy danego meczu nie można obejrzeć na żywo w telewizji, wielu kibiców zagląda do Internetu w poszukiwaniu streamów online. Ciekawie pod tym względem wygląda chociażby oferta Fortuna TV, czy Betclic TV, jednak tego konkretnego starcia tam akurat nie znajdziemy. To dlatego, że w sezonie 2023/24 monopol na pokazywanie wszystkich meczów Premier League posiada operator Viaplay. To właśnie na stronie internetowej wspomnianego wydawcy odnajdziemy wszystkie starcia ligi angielskiej, w tym batalię Luton – Aston Villa. W chwili obecnej miesięczny dostęp do serwisu kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać Luton – Aston Villa?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście najważniejsze i poszukiwane informacje o dostępności spotkania Luton – Aston Villa. Jak to często w przypadku gier Premier League bywa, nie znajdziemy nigdzie darmowej i legalnej transmisji na żywo. Jeżeli jesteście jednak wiernymi kibicami wspomnianej ligi, to opłacić może Wam się zakup odpowiedniego pakietu w serwisie streamingowym Viaplay. Ja zaś dziękuję już za poświęconą uwagę i na koniec polecam sprawdzić inne transmisje bukmacherów, by nie przegapić żadnego ciekawego meczu w ten weekend. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze