Luksemburg – Bośnia i Hercegowina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2023

Edin Dżeko przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Luksemburg – Bośnia i Hercegowina? W najbliższy czwartek czeka nas pierwsza seria listopadowych meczów w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. W jej ramach Luksemburg podejmie u siebie Bośnię i Hercegowinę, a starcie to na pewno przyciągnie uwagę poszczególnych kibiców. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć je na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Luksemburg – Bośnia i Hercegowina na żywo w TV

Spotkanie Luksemburga z Bośnią i Hercegowiną rozegrane zostanie w ramach 9. już kolejki eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Obydwa zespoły mają już tylko iluzoryczne szanse na awans na imprezę, a bezpośrednie starcie zapowiada się ciekawie i trudno wskazać w nim faworyta. Mecz ten rozpocznie się 16. listopada 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeżeli mowa o transmisji w TV, to takowa się niestety nie odbędzie, zatem niejako skazani jesteśmy na stream online, do którego właśnie przechodzę.

Luksemburg – Bośnia i Hercegowina: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro kwestię transmisji w TV, a raczej jej braku, mamy już za sobą, to warto powiedzieć także parę słów na temat streamu online. Mecz ten będzie transmitowany w Internecie i nie mówię tu o pirackich stronach, ale o legalnej transmisji u polskiego operatora. Prawa do pokazywania gier eliminacji Euro 2024 posiada w naszym kraju Polsat i to właśnie na jego platformie, czyli Polsat Box Go będzie można zobaczyć opisywane przeze mnie spotkanie. Dodać jednak należy, że dostęp do serwisu niestety nie będzie darmowy, bo konieczne będzie wykupienie odpowiedniego pakietu. Już teraz możecie jednak zerknąć na kursy bukmacherskie, jeżeli macie ochotę obstawić ten mecz!

Luksemburg
Nov 16, 2023
20:45
Bośnia i Hercegowina
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:43, 16 listopada 2023 20:43.

Gdzie oglądać Luksemburg – Bośnia i Hercegowina?

Finalnie okazuje się zatem, że spotkanie Luksemburga z Bośnią i Hercegowiną zostanie pokazane tylko i wyłącznie w formie streamu online w Polsat Box Go. Niekiedy ciekawe mecze pokazywane są chociażby w Betclic TV, jednak w tym konkretnym przypadku możemy obejrzeć zawody tylko w serwisie internetowym telewizji Polsat. Jeżeli interesują Was natomiast inne interesujące mecze na żywo, to polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, bo tam znajdziecie całą rozpiskę nadchodzących wydarzeń sportowych na żywo. Powodzenia i masy emocji w czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze