Wielki powrót do Polski?! Zgadza się, Łukasz Podolski oficjalnie został ambasadorem marki Totolotek. Chociaż nie zobaczymy go na boiskach Ekstraklasy, to będzie gościł w Polsce w nieco innych charakterze. Słynny niemiecki piłkarz, polskiego pochodzenia zgodził się na promowanie zakładów bukmacherskich i tym samym stał się twarzą znanego wszystkim polskiego bukmachera.

 

Ciąg dalszy rebrandingu bukmachera Totolotek

W ostatnim czasie Zakłady Bukmacherskie Totolotek dokonały wielkich zmian zarówno w rebrandingu, jak i w systemie sprzedaży. Zupełna odmiana nie dotyczyła wyłącznie strony internetowej i oferty na wydarzenia bukmacherskie. Rewolucyjne zmiany sięgnęły również unowocześnienia punktów stacjonarnych oznaczonych żółtym słoneczkiem. Miłośnicy zakładów wzajemnych mogą liczyć na zupełnie nową odsłonę lokali, w których możliwe jest skorzystanie z nowoczesnych terminali samoobsługowych. Warto przyjrzeć się również zakładom na żywo, które przyciągają coraz większą rzeszę graczy. Nie da się ukryć, że Totolotek dysponuje w tej chwili najlepszą ofertą zakładów live, na polskim rynku.

 

Podolski receptą na sukces Totolotka?

Łukasz Podolski, niegdyś związany z FC Koln, Bayernem, Arsenalem i Galatasaray. W Polsce pojawi się w zupełnie nowej odsłonie jako ambasador działań marketingowych legalnego bukmachera Totolotek. Powszechnie wiadomo, że to nie pierwsza jego współpraca z nowym właścicielem polskiego operatora. Podolski posiada już kontrakt z niemiecką marką XTiP, która podobnie jak Totolotek jest własnością hazardowego potentata. Pewnie słyszeliście już o grupie Gauselmann, która w zeszłym roku postanowiła wykupić polskiego Totolotka i tym samym swoją inwestycją zajęła kolejny rynek w Europie.

Decyzja o nawiązaniu współpracy Łukasza Podolskiego z Totolotkiem z pewnością nie była przypadkowa. Jego twarz i nazwisko, jest niewątpliwie rozpoznawalne wśród grupy docelowej zakładów bukmacherskich. Sam Łukasz posiada polskie korzenie, dlatego wzbudza wielką sympatię naszego społeczeństwa.

Łukasz Podolski Totolotek

Już dziś każda osoba posiadająca konto bukmacherskie w Totolotku lub chcąca je założyć, może liczyć na ofertę powitalną od ambasadora marki. Specjalnie przygotowany bonus o wartości 10 PLN otrzymasz po zalogowaniu się lub założeniu konta, wejściu w zakładkę „WPŁATY” i wpisaniu kodu bonusowego o treści „PODOLSKI”. Pamiętaj, że na wykorzystanie środków pieniężnych posiadasz 14 dni! Powodzenia!

Kliknij w baner, załóż konto i ciesz się freebetem!