Podczas pierwszej gali High League będziemy m.in. świadkami walki trzech, czyli starcia, podczas którego w oktagonie jednocześnie zobaczymy aż trzy osoby. Mowa tutaj o Łukaszu Wdowiaku, Kamilu Kossakowskim i Sebastianie Szabunio. To internetowi twórcy, a teraz będą mieli okazję wykazać się w oktagonie. Malik Montana wie jak przygotować dobre show, więc liczymy tutaj na interesujące widowisko. Sprawdź najciekawsze typy, kursy i zakłady!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Łukasz “Lukas TV” Wdowiak, Sebastian “Bunio” Szabunio, Kamil Kossakowski: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie

Na High League jedną z bardziej interesujących pozycji w karcie jest walka trzech. Podczas pierwszej gali w oktagonie w tym samym czasie zobaczymy aż trzech zawodników. Mowa tutaj o Łukaszu “Lukas TV” Wdowiaku, Łukaszu “Yoczooku” Walaszku i Sebastianie “Bunio” Szabunio. Zapewne zastanawiacie się, jakie są kursy i typy na to dostępne? Cóż, Fortuna postarała się i jej oferta jest bardzo interesująca. Znajdziemy w niej dość dużo możliwości, szczególnie że to dość niecodzienny format. Za nim jednak przejdziemy do omówienia samych mnożników, to warto się bliżej przyjrzeć zasadom, jakie mają być podczas tej rywalizacji, a raczej ich brakowi. Nie ma tutaj żadnych, konkretnych warunków walki.

Według Fortuny faworytem do wygrania tej walki jest Kamil Kossakowski, na którego kurs to aż 1.75. Drugie największe szanse przed walką ma Wdowiak, a najmniej osób stawia na Szabunio. W jego wypadku mnożnik to aż 5.00. Jednak jest to walka trzech osób na raz, co należy mieć na uwadze. Może się tu dużo wydarzyć i po prostu nie wiemy też zbyt dużo o nich. Dlatego należy uważać w przypadku typowania zwycięzców i najlepiej to zrobić bez ryzyka. W Fortunie za założenie konta kodem ZAGRANIE masz taką możliwość i możesz to zrobić aż do 600 PLN!

High League typy i kursy —> zobacz, jakie są mnożniki na najciekawsze walki podczas pierwszej gali!

Łukasz “Lukas TV” Wdowiak, Sebastian “Bunio” Szabunio, Kamil Kossakowski: zapowiedź i analiza walki

Walka trzech będzie jedną z pierwszych podczas High League, dlatego też fani tych osób nie będą musieli długo czekać na zawodników, których mają zamiar wspierać. Całość rozpocznie się o godzinie 20:00, ale na pewno poszczególne walki będą przedzielone różnymi występami, więc trudno stwierdzić kiedy dokładnie zobaczymy w oktagonie tych zawodników. Typy bukmacherskie walkę trzech są tutaj proste. Stawiamy na Kamila Kossakowskiego, który powinien zwyciężyć całość. Sam kurs jest taki:

Fortuna
1.75
Kamil Kossakowski wygra walkę trzech

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze