Ludwiczek – Super Mario: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Kibice podczas gali Fame

Gdzie oglądać Ludwiczek – Super Mario? Najbliższa i pierwsza w historii gala Clout MMA wzbudza spore zainteresowanie, a kilka walk na jej karcie wygląda do prawdy bardzo ciekawie. Wielu kibiców zainteresuje się chociażby starciem Ludwiczka z Super Mario. Jeśli jesteście ciekawi gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie, to zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Ludwiczek – Super Mario, gdzie oglądać?

Na najbliższej gali Clout MMA zobaczymy w sumie aż 13 pojedynków! Starcie Ludwiczek – Super Mario to walka, która wzbudza spore zainteresowanie i wielu kibiców najpewniej zechce je obejrzeć na żywo! Walka ta jest pierwszą na karcie, a więc rozpocznie się już na samym początku. Jej planowana data rozpoczęcia to 5. sierpnia 2023 roku o godzinie 20:15. A gdzie obejrzeć omawiane zestawienie na żywo?

Ludwiczek – Super Mario, transmisja w TV

Niestety podobnie jak większość gal freak-fightowych w Polsce, tak i Clout MMA nie zostanie pokazana w telewizji. Tego typu eventy zwykle można zobaczyć jedynie w systemie PPV i podobnie będzie z najbliższym eventem Clout MMA. Ciekawa karta walk i aż 13 pojedynków na karcie sprawia jednak, że chyba warto będzie wykupić transmisję. Jeżeli tak uczynicie, to wówczas urządzenie możecie podłączyć do TV i w ten sposób obejrzeć galę w telewizorze!

Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario Sobczak, transmisja za darmo

Starcie Ludwiczek – Super Mario nie będzie dostępne za darmo. Transmisja w PPV z definicji wiąże się z płatnym dostępem. Całą galę Clout MMA możemy obejrzeć w dwóch pakietach. Ten podstawowy to obraz w 720p, a jego cena została ustalona na 34.99 PLN. Jeżeli chcemy mieć obraz w jakości HD, to wówczas cena będzie o 5 PLN większa. W tym miejscu przypomnę, że typy na Ludwiczek – Super Mario pojawiły się już na naszej stronie, a oglądanie walki z pewnością będzie bardziej emocjonujące, jeśli postawicie kupon!

Ludwiczek – Super Mario, stream online

Wychodzi więc na to, że pojedynek Ludwiczek – Super Mario będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w formie streamu online, który dostępny będzie na oficjalnej stronie organizacji. Cena wykupu jest dość przystępna biorąc pod uwagę ciekawą kartę walk i ich liczbę. Całą galę obstawicie u bukmachera Fortuna, gdzie wykorzystując nasz kod promocyjny zyskacie zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN! Powodzenia i wielu emocji podczas oglądania walki Ludwiczek – Super Mario! fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze