Ludogorets – Servette: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Jakub Piotrowski przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Ludogorets – Servette? W najbliższy czwartek kibiców piłkarskich czeka masa ciekawych gier w Lidze Europy i Lidze Konferencji! Swoje starcie rozegra również Jakub Piotrowski, który w barwach Ludogortsa zmierzy się ze szwajcarskim Servette. O tym, gdzie i jak obejrzeć tę batalię na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów na temat transmisji z powyższego spotkania!

Ludogorets – Servette, transmisja na żywo w TV

Być może rywalizacja Ludogortsa z Servette nie powoduje na skórze kibica piłkarskiego gęsiej skórki, jednak w barwach gospodarzy wystąpi nasz reprezentant, a zatem Jakub Piotrowski! Pierwsze starcie tych drużyn zakończyło się remisem 0:0, czyli sprawa awansu do kolejnej rundy wciąż pozostaje otwarta. Mecz w Bułgarii ma rozpocząć się 22. lutego 2024 roku o godzinie 18:45 polskiego czasu. Niestety kibice w Polsce nie będą mieli możliwości zobaczenia tego starcia na żywo w TV. Będzie można jednak skorzystać z transmisji w Internecie, a więc ze streamów online, o których więcej za sekundę!

Ludogorets – Servette: transmisja i stream online za darmo

Brak transmisji w TV rzecz jasna nie oznacza, że meczu w Bułgarii nie da się obejrzeć w żaden sposób. Coraz większy % gier piłkarskich pokazywany jest w Internecie i podobną sytuację mamy w przypadku meczu Ludogorets – Servette. Starcie to znajdziemy na legalnym i sprawdzonym serwisie streamingowym Viaplay. Trzeba jednak zaznaczyć, że dostęp do usług Viaplay niestety nie jest darmowy i aby emocjonować się opisywaną batalią, trzeba uprzednio wykupić odpowiedni pakiet. Darmowych alternatyw dla Viaplay niestety brak, jednak i tak warto sprawdzić aktualną ofertę Fortuna TV, czy Superbet TV. Jak natomiast wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na opisywany pojedynek?

Gdzie oglądać Ludogorets – Servette?

Okazuje się więc, że o ile w Polsce będziemy mieli możliwość zobaczenia meczu Ludogorets – Servette na żywo, o tyle skorzystać będzie można tylko i wyłącznie z jednej legalnej opcji. Mowa tu o serwisie streamingowym Viaplay, gdzie znajdziemy najciekawsze potyczki Ligi Konferencji na żywo! Uprzednio trzeba jednak zapłacić 55 PLN miesięcznie za dostęp do wszystkich usług w Viaplay. Mi pozostało zachęcić do sprawdzenia innych transmisji bukmacherów i życzyć możliwie najlepszego meczu w Bułgarii!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze